Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elmondjam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam vagy inkább hallgassak?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 hónapja együtt vagyok a barátommal. Múlthéten voltunk egy házibuliba, sokkal többet ittam a kelleténél, és smároltam egy idegen sráccal, a srác azóta írogat nekem, találkozni akar. Én nem akarok tőle semmit, de félek, hogyha elmondom a barátomnak, szakítani fog. Elmondjam vagy hallgassak? Ha később kiderül az nem rosszabb? Nem tudom mit tegyek, nem tudom, hogy el mondjam-e. A srácot azóta letiltottam mindenhonnan.
2011. júl. 15. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Minden korulmények kozott elkell mondanod neki.. ha késobb megtudja rosszabb lessz, és ami még rosszabb lelkiismeret furdalásod lessz emiatt...
2011. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

mondd, nem feltétlenül fog szakítani bár megvan rá az esély


19F

2011. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Ezért nem kell a házibuliba sokat inni mert jönnek a gebaszok...

Ha nem mondod el akkor ha véletlen megemlíti míg a barátoddal vagy akkor baj van...ha elmondod akkor lehet kisebb baj van de lehet nagyobb....

Mostmár ígyis úgyis szarul jössz ki...

de talán ha eltitkolod akkor még van esély....

2011. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
el kellene mondanod neki. neki meg szaítani kellene. tanulni kell a hibákból.
2011. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondják, hogy mondjam el, mert ha dob is, csak 2 hónapig voltunk együtt, az meg ugye rövid idő...Hát nekem sokat jelentett ez a 2 hónap, és nagyon megszerettem. Nem tudom mi volt velem, és miért csináltam. Soha nem csaltam meg még egy exbarátomat se. és nagyon nem szeretném, hogy szakítson vele, ezért is félek!
2011. júl. 15. 11:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Attól hogy letiltottad nem biztos hogy lezártad. Ha kiderül akkor nem fog neked hinni és másképp fogja látni. Amúgy is mond el, mert jobb őszíntének lenni. Jah, legközelebb ne igyál, az alkohol rosszhatással van:D
2011. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vannak ra tanuk, hogy csokoloztatok?
2011. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyedül barátnőm, de ő nem mondaná el.
2011. júl. 15. 11:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Meg a srác aki felkereshet máshogyan is-.-" De a barátnő is addig barátnő míg.... Nincs 100%-ig titok és nálad se.
2011. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
amit nem tud, az nem fáj!
2011. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!