Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megcsalás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás? Elmondjam neki, vagy hallgassak?

Figyelt kérdés

Kábé 3 hónapja "kavarok" egy férfival, ő 27 én 21. Nincs kimondva, hogy együtt járunk. Egyszer rákérdeztem, és azt mondta, neki ehhez és a szerelemhez idő kell. Szex nem volt köztünk, csak csók, meg simogatása egymásnak stb. Szerinte ehhez is idő kell. Tudni kell, nagyon népszerű fickó, sok nőnek kell. Állítása szerint csak velem szokott randizni.


Viszont... van egy haverja, aki egy idióta, és kábé minden csajt meg akar ....ni. És ezzel a haverral találkoztam egy este, és beszélgettünk, felhívott a lakására stb. Érdekes dolgokat mesélt Zoliról (vele kavarunk), hogy pl. az exével még mindig van ez-az (az ex nekem kissé gyanús volt, és ha szóba hoztam Zoli hárított), meg a haver szerint Zoli minden buliban csapja a szelet más csajoknak, egy nőket kihasználó semmirekellő stb. A haverjáról egyébként detto ez terjed, szóval mindegy, de nem mondom, hogy nem hittem neki.


És a haver lakásán már dögfáradtan leheveredtem az heverőre és gondoltam, felhívom lakótársam, hogy jöjjön értem, mire... a srác kissé rám mászott. simogatni kezdett, smároltunk, végül ő elkezdett kielégíteni orálisan, én meg hagytam neki. Utólag rohadtul bánom.


Kérdés: mivel Zolival elvileg nem járunk, ráadásul a Bálint (haverja) elmondásai nem feltétlenül alaptalanok, így ez megcsalásnak számít? És elmondjam Zolinak? Mit tegyek?


21L, Bp


2011. márc. 14. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi fura,hogy a barátjához felmész,aki ráadásul idióta is szerinted és 5 perc múlva kinyalatod vele magad.Megértem ,ez természetes dolog,írtad,hogy fáradt voltál.Megesik bárkivel.Szép,sikeres kapcsolatotok lesz.

Ja és ne mentegetőzz,ribanc vagy.

2011. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólást. a kérdésemre viszont nem válaszoltál!
2011. márc. 14. 13:25
 3/15 anonim ***** válasza:

Akkor válaszolok:


Ha komolyan gondolnád vele,akkor mondd el,de színezd ki egy kicsit,hogy ne hülyén jöjj ki a dologból,pl. atom be voltál rúgva,vetítsél is kicsit,hogy ez téged mennyire bánt.Persze,ez nem lenne túl őszinte,de még mindig jobb,mintha később derülne ki,mikor már együtt vagytok,mert szerintem a haverja el fogja mondani így vagy úgy.Jobb ezt tisztázni az elején és ha tényleg komolyan gondolod vele,akkor tarts távolságot a haverjától.

2011. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és szerinted mi lenne ha tagadnám? tanú nincs az egészre... és annyit tud a srác, hogy tegnap dumáltam a haverral.
2011. márc. 14. 13:34
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát nézd.Ha a nyalós csákó idióta tényleg és nem bízol meg benne,akkor ki fog derülni.Gondolj csak bele: 1.tényleg jó haverok,akkor szólni fog neki.Vagy: összevesznek és akkor odavágja majd.Bár,ha tudja,h van köztetek valami és direkt rád hajtott,akkor megkérdőjelezem a barátságukat(más lenne,ha te nyomultál volna,tudod a férfi az férfi :))


De,ha úgy érzed,hogy megtudjátok tartani a kis titkot,akkor maradjon titok örökre és akkor nem fáj senkinek.

Amúgy meg,meg sem sértődtél,h leribancoztalak? :D Csak kíváncsi vagyok,mert ahhoz képest,h azt írtam,jól elbeszélgetünk :)

2011. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nem sértődtem meg, mert igazad volt. tényleg ribanc vagyok.


szerinted ha a Bálint odavágja, hogy hát Zoli bakker, a csajod egyszer majdnem megvolt, akkor simán mondhatnám, hogy tudod hogy a Bálint mekkora farok, egyszer lekoptattam/megsértettem/bármi, és azóta nem nyugszik a hülyéje... szerinted?

2011. márc. 14. 13:54
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elpofázza a csávó, hogy kinyalt. Nem tudhatod: dicsekedni akar rögtön, vagy fél hogy összeveszik a haverjával...
2011. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem akar összeveszni vele. egyébként nagyon randa csajos ügyeket mesélt róla és minden 2. szava az volt, hogy de Zolinak ne mondd el, hogy erről mi beszéltünk... szerintetek kussolni fog??
2011. márc. 14. 14:10
 9/15 anonim ***** válasza:

Vedd észre, hogy épp Zolitól próbálna "megkaparintani", és ezért össze-vissza beszél róla neked. Hátha dobod... Gondolom ki tudod találni, mennyire érdemes hinni neki :S

Zolinak ki tudja mit beszél rólad. Hátha ő dob téged.

2011. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nem akar összejönni velem a srác... az tuti, de hagyjuk miért :D

de annyit mondott, hogyha megyek az utcán, és akármilyen hapsi jön szembe, az tuti tisztességesebb az exét csinálgató Zolinál

2011. márc. 14. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!