Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan kérdéssel fordulnék...

Olyan kérdéssel fordulnék Önhöz/Önökhöz, hogy az exem megpróbálja elperelni tőlem a kisebbik gyermeket, mert csak Ő az övé. A lenti mezőbe folytatódik a kérdésem, amire várom válaszát. Tud segiteni?

Figyelt kérdés
Támadja a másodállásban végzett vállalkozásom, ami egy vendéglátó helység. Tanúnak a családját hozza (apuka, anyuka, nagymama) és a jelenlegi barátnőjét aki az én alkalmazottam volt. Elég sokmindent tud a lány, mert a barátnőmnek is tekintette, ami kölcsönös is volt. Az anyagi helyzetem nem a legfényesebb viszont azért kell a vendéglátó egységemben is dolgoznom, hogy rendbe jöjjek. Két gyermekes családanya vagyok. Van félnivalóm? Ami időt tudok mindent a gyermekeimmel töltök, igaz nem a legtöbb, de sajnos valamiből meg kell élni. És ők az anyagi helyzetem és a vendéglátó egységemet támadják. Köszönöm mielőbbi válaszát
2011. jún. 8. 18:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20.55., de ma már nem jövök. Abból, amit halottam nem vehetik el a kicsit, hogy mi van még, mert írod, hosszú-erre nem tudunk válaszolni. Ha téged támadnak a fogllakozásod miatt, ez lukra futás abból, amit írtál. Megvan a háttér, a helyettes felügyelet, és ez nem prostitució, amit csinálsz. Megértem, ha nem akarod esetleg kiírni. De így nincs mit tovább segíteni. Jó éjt.
2011. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
20:55-nek a válasz: nem vagyok prosti, anya vagyok és szeretnék a legjobb lenni, igaz felhalmoztam a tartozásomat de nem saját akaratomból, 250 e ft-helyett 60 e ft-lett a keresetem és a jelzálogom 70-lett. ennyi az anyagi helyzetemről, főállásban üzletvez.helyettesként dolgozom kereskedelemben mellette van egy vállalkozásom amit kocsmának neveznek. oda kell figyelnem mindegyikre, viszont a két gyermekemnek megélhetést kell biztositanom. Amennyi időt tudok mindent velük töltök. nekem ők a fontosak viszont a megélhetést is biztositanom kell. kétkezű munkával keresem a pénzt nem pedig drogból és prostitucióból. Anya vagyok és szeretnék is az maradni.
2011. jún. 9. 17:57
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát egy dolgot biztos nem tudsz: Olvasni. Ugyanazt írod, megsértve, amiről biztosítottalak, hogy igazad van.
2011. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Kérdezném, hogy van e már gyerekelhelyezésről szóló határozatotok? Ha nincs, akkor vigyázz a gyerekre, mert elviheti és egyszer csak nem hozza vissza és megteheti! Sajnos! A perem 4 hónapja húzódik és még nincs döntés! A gyereket elrabolta az apja és hozzáteszem 15 hónapos! Hiába az a gondolkodás, hogy az anyának ítélik minden esetben, nincs így a gyakorlatban! A bíróság lassú és szarik mindenki mindenre! Ez Magyarország! Húzzák-halasztják a tárgyalásokat-ebből állambácsinak pénze van! Sajnos erről szól minden!Elvileg nem veheti el tőled ezért, de igyekezz több időt tölteni velük! Nincs jobb dolga az exednek? Csináljon másik gyereket az új nővel és jó napot!
2011. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!