Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan kérdéssel fordulnék...

Olyan kérdéssel fordulnék Önhöz/Önökhöz, hogy az exem megpróbálja elperelni tőlem a kisebbik gyermeket, mert csak Ő az övé. A lenti mezőbe folytatódik a kérdésem, amire várom válaszát. Tud segiteni?

Figyelt kérdés
Támadja a másodállásban végzett vállalkozásom, ami egy vendéglátó helység. Tanúnak a családját hozza (apuka, anyuka, nagymama) és a jelenlegi barátnőjét aki az én alkalmazottam volt. Elég sokmindent tud a lány, mert a barátnőmnek is tekintette, ami kölcsönös is volt. Az anyagi helyzetem nem a legfényesebb viszont azért kell a vendéglátó egységemben is dolgoznom, hogy rendbe jöjjek. Két gyermekes családanya vagyok. Van félnivalóm? Ami időt tudok mindent a gyermekeimmel töltök, igaz nem a legtöbb, de sajnos valamiből meg kell élni. És ők az anyagi helyzetem és a vendéglátó egységemet támadják. Köszönöm mielőbbi válaszát
2011. jún. 8. 18:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Gondolom az intézed a kocsma dolgait alatt azt érted, hogy rendezgeted a számlákat, átnézed a könyvelést, megnézed a rendeléseket, e-maileket írsz, stb... és nem a bárpulton fetrengsz. Ezzel nincs semmi baj. Nyugi, nem fogják tőled elvenni a gyereket.
2011. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hát valahogy igy, nem fetrengek a papirmunka mellett természetesen ki is szolgálom a vendégeket. Ők azzal vádolnak, hogy előnyben részesítem a kocsmámat, mint a gyerekemet. Viszont arról elfeledkeznek hogy kettő gyermekem van és a nagyobbik 16 éves, aki szintén tud felügyelni az öccsére, akit imád.
2011. jún. 8. 20:42
 13/24 anonim ***** válasza:
16%
Nem minden pultus r>banc,hogy a pultun fenteregjen.
2011. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

Kedves kérdező.engem nagyon megfogot a biroságon adott tájékoztatások.

Sajnos én is voltam ilyen jellegű birosgi ügyekben.

1/A biroság mérlegelni fogja,hogy a lakhelyed és a kocsma egy épületben ven-e?

2/amig dolgozol van -e olyan személy aki megbizhato a gyermek felügyelettel(éjel is )bármikor felébredhetnek és ha nincs jelen senki,bár mi is történhet.

Ezekre nagyon vigyázz!Remélem a tanácsommal tudok segiteni.A későbbikben szeretnék rolad hallani.

2011. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha felügyeli a nagyobbik, nincs semmi gond. Korábban írtam.Egyébként a 21 hónapost nem hagyhatod egyedül a lakásban, hiába alszik. Ezt korrigáld a bíróságon-kérd az ügyvédedet, újra hallgassanak meg. harcolj, sok szerencsét.
2011. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
nem egy helyen van! Igen ezért költöztem át a szüleimhez a két gyermekemmel az én lakásomból. Tehát a szüleim is felneveltek 3-om gyermeket, tehát sosenem tudnám Őket magukra hagyni, holott a nagyobbik gyermekem osztályelső mostmár második éve a középiskolában, és most második osztályban pedig érettségizik német nyelvből. ja, és fiú
2011. jún. 8. 20:51
 17/24 A kérdező kommentje:
nincs mit korrigálni, minden úgy lett beadva, ahogy kell. tehát felügyelet nélkül sosem hagyom Őt-Őket otthon
2011. jún. 8. 20:52
 18/24 anonim ***** válasza:
20.50. vagyok, meg korábban kb félórával- ez esetben nincs mitől aggódnod. A nagyszülők is ott vannak-nem értem, mitől félsz. Mivel fenyegetnek?
2011. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

nagyon hosszú lenne leirnom, de főleg a kocsmámmal, csak nem jönnek rá, hogy engem nem tart el senki, az exemet meg igen.

nagyon gyerek még és irányitják,

2011. jún. 8. 21:05
 20/24 anonim ***** válasza:
Testvéreket csak nyomos indokkal választanak szét, ha az egyik gyerek nevelésére alkalmas vagy nem mondhatják hogy a másikra már nem.
2011. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!