Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mihez kezdjek magammal?

Most mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
A párom, akivel egy évig voltunk együtt tegnap közölte, hogy elhagy, minden előjel nélkül. Az van ugyanis, hogy amikor megismerkedtünk, ő elvált volt, de ezt "elfelejtette" közölni velem, és pár hónapra rá tudtam meg. Látom már, hogy hol hibáztam. Nem kellett volna ezt megbocsájtani. Most pedig elhagyott és visszament a volt feleségéhez?Mihez kezdjek, mit csinaljak magammal? Úgy érzem az egész életem darabokban van.
2011. jún. 9. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy miért hagyhatott el nem tudhatjuk.

Gondolom most nagyon megalázva érzed magad. Ami egy ilyen szituációban természetes.

Sírd ki magad, nem árt egy kis önsajnálat sem.(azért nem kell túlzásba vinni)

És kezdj új életet. Igen is többre vagy érdemes minthogy ezzel a pasival kelljen együtt lenned.

Fogsz találni nála érdemesebbet! De zárd le előtte a múltat! És ha vissza szeretne jönni, ne menj bele a megbocsájtásba! Ennyit nem ér az egész!

2011. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ő így döntött, a volt feleséghez valószínűleg nagyon kötődik, szeretheti is még...


Lépj tovább... különben is, már a kezdetkor "átvert" - legalábbis nem volt őszinte. Sokkal-sokkal jobb embert is találhatsz.

2011. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Menj el a templomba, és adjál pénz Szent Antalnak, köszönetképpen, hogy megszabadultál egy ilyen palitól.
2011. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, utolsó, megnevettettél:))

Pont egy olyan periódusban vagyok, amikor minden változik körülöttem, egyetem befejezése, költözés stb., minden biztos pont kicsúszik a kezem közül és akkor pont ő azt mondja, hogy "az elmúlt egy év tévedés volt". Ezt pont így mondta.

2011. jún. 9. 10:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom, hogy ez történt Veled.

Ha gondolod írj privátot és beszélgethetünk:)

2011. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

örülj neki hogy ennyivel megúsztad.szerintem sokkal szarabbul esett volna neked ha a hátam mögött a volt feleségével egyeleg...felejsd el az ürgét rendesen kihasznált téged én azért felkeresném még egy utolsó leüvöltésre..aztán ágyő soha viszont látársa.

jó neked hogy egyetemet végezhettél....örülj annak hogy lesz egy diplomád...nem mindenki teheti meg hogy egyetemre járjon....


19/l

2011. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hátad sorry
2011. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha egyszer nem működött a házassága, most sem fog. Majd rájön erre ő is.Te viszont lépj tovább, járj el a barátaiddal, mutasd meg hogy erős vagy és talpra állsz nélküle is.Nehogy megbocsáss neki, ha esetleg ők újra szét mennek!
2011. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na én ezért nem kezdenék elválttal,vagy friss szakításban lévő palival!

Sajnálom hogy így jártál vele,undorító húzás volt,de szerintem egy életre meg lesz a tanulópénz,nem?Legalább ennyi hasznod lett belőle,tanultál valamit!

Ne aggódj majd helyre jön az életed és megtalálod a neked szánt embert!:)

24/L

2011. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Foglalkozz azzal teljes intenzitással, ami pillanatnyilag a SAJÁT életed szempontjából fontos. Gáz, hogy így alakult a kapcsolatod, de szerencsére még idejében kiderült, hogy ennyi volt. Képzeld el, mennyivel rosszabb helyzetben lennél, ha úgy vállalsz munkát, úgy hozol létre egy otthont, úgy szervezed és tervezed az életedet, hogy kettőtökkel számolsz, és hozzá is alkalmazkodsz.

Szabad, és független lettél, törődj most magaddal; nem a fél életedet vesztegetted el egy pasira...

2011. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!