Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, ami miatt egy férfi...

Mi az, ami miatt egy férfi ilyen változásokat vállal be?

Figyelt kérdés
A párom hirtelen teljesen felforgatta az életét. Újra elkezdett foglalkozni a külsejével, új haj, elkezdett fogyózni, kondizni, sőt, még másik munkát is keres, esetleg tanulni is szeretne. Én már hónapok óta mondogattam neki ezeket, hogy jó lenne (persze nem traktáltam ezzel folyton, csak kérdezgettem min változtatna, és ezeket mindig elmondta, de soha nem valósította meg, pedig mondtam neki, hogy mindenben támogatnám. Most meg kicsit megijedtem a hirtelen változásoktól. Ötletem sincs, hogy mi adott neki ennyi erőt, energiát, hogy hirtelen meglépje ezeket a hatalmas lépéseket, ráadásul mindet egyszerre. Aggódom, hogy mi van, ha valaki másnak akar tetszeni esetleg. Az elmúlt 1 hónapban elég stresszes voltam a suli miatt, és elég sokat veszekedtünk, de mindig biztosított róla, hogy szeret és hogy majd túl leszünk ezen. Most viszont félek. Szerintetek bevállalhat ennyi hirtelen változást egy férfi csak úgy? Nekem nem lenne hozzá erőm.
2011. szept. 15. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami negatív dolog érte mostanában, besokallt magától és elkezdett változtatni.
2011. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nagyon szeret,akkor igen.

De benne van a pakliban,hogy más valami/valaki van a háttérben.

Nem kell rögtön rosszra gondolni, ezt szokták mondani.

2011. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy rokon vagy jóbarát halála ami kapcsán elgondolkodott azon hogy milyen rövid az élet és hogy tényleg úgy akar e élni mint eddig. Vagy más trauma.

Legjobb lesz ha tőle kérdezed meg!

2011. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egyet értek az elöttem szólóval, kérdezd meg töle, hogy mi lett vele ilyen hirtelek, hogy egyböl minden? hogy neked ez furcsa.. stb... és hallgasd meg :) remééélem azéért, hogy meg szeretné kérni a kezedet :) hajráá :D
2011. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én csakis saját magam miatt vállalnám be, illetve csinálom is rendszeresen pl. a kondizást.
2011. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Sztem egész egyszerűen felszabadult valami házisárkány lelki terrorja alól.
2011. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök jó!


Azt mondod, hogy beszéltetek róla és még mondtad is neki, hogy te mindenben támogatod őt!

Ő ebből erőt merített és erre most kétségbe vagy esve, hogy lehet más miatt történt ez a változás.


Hmm. Ki érti a nőket? :)

2011. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez olyan, mikor a nő kérleli a párját, hogy nyírja le a bajuszát, mikor lenyírja, akkor mégis növessze vissza, mert úgy jobb.
2011. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök jó!


"Azt mondod, hogy beszéltetek róla és még mondtad is neki, hogy te mindenben támogatod őt!

Ő ebből erőt merített és erre most kétségbe vagy esve, hogy lehet más miatt történt ez a változás.


Hmm. Ki érti a nőket? :)"



Ezt akartam én is írni.

Szerintem egyszerűen csak hozott egy döntést és kész, vagy valaki beijesztette, hogy az ilyen férfiakat elhagyják és azért csinálja. Nem hiszem, hogy megcsal, de ha te ilyen gyanakvó típus vagy, akkor meg tudnám érteni. Nem szabad így hozzáállni a másikhoz, elvileg a kapcsolat alapja a bizalom.

2011. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Nők. Ha nincs probléma akkor csinálnak egyet maguknak.
2011. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!