Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már 16leszek...

Mit tegyek ha már 16leszek nemsokára és a szüleim még mindig nem engednek meg nekem semmit?

Figyelt kérdés

Szó szerint mindenért úgy kell engedélyt kérnem,ha elmegyek sétálni,akkor biztos fiúzok meg ilyenekkel vádolnak meg.Más korombeli lánynak megvan engedve,hogy 22:00-re hazaérjen mikor megbeszélték a szüleivel,és nem nyomoznak utána,elutazhat másik városba.Ilyenek,hogy Szombathelyről elmegy Székesfehérvárra és még az nap hazatér. Csak én nem.Ma pl néztem egyik fiú ismerősömnek a képét,és apu ezt meglátta,erre pár perc múlva,beront rám anyu és közli velem,hogy nyáron egy ismerősömmel se fogok találkozni akit neten ismertem meg,mert hogy nem fogok úgy járni mint a volt a brátommal aki csak 20-km-re lakik tőlem és hamar dobott..


Ti mit gondoltok?Mit tennétek? :s


2011. jún. 9. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
a szüleid csak neked akarnak jót ezt ne felejtsd! amugy lázadjál rendületlenül XD
2011. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

az én anyum ennyire nem szigorú :S

igaz ha van egy fiú ismerősöm és meglátja anyám a fényképét rögtön mondja a magáét h biztos járok vele,meg stb stb..-.-

persze 1000 fiú ismim van és mindegyikkel kamatyolok-.- XD

na de magyarázd elneki h már tini vagy és neked is élned kell :) most kell élni :D ilyenkor kell kiélvezni 1x vagy tini:D

2011. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Erre csak azt tudom mondani, hogy nekem 16 évesen mindenhova kéreznem kellett, 21:00-ig voltam elengedve mindig. Nem találkoztam pasikkal abban az időben...

És felnőttem, egészséges értékrendem lett.

Szerintem egy 16 éves lány tényleg ne találkozzon neten megismert férfiakat, főleg ne ő utazzon hozzuk...

2011. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
jah és14L
2011. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De engem még a hozzánk közeli nagy városba se engednek be...
2011. jún. 9. 19:52
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Bírd ki ezt a pár évet és lépj le otthonról!
2011. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És addig ne járjak sehova,csak a gép előtt üljek?Azt áá...
2011. jún. 9. 19:56
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Én kilógtam aztán kész. Pasiztam, buliztam, és kész!
2011. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De engem annyira tiltanak mindentől,hogy nem igaz. Azért én se most jöttem le a falvédőről. Ha ránézek egy fiúra akkor azzal piszkálnak,és azt hallgatom egész végig..
2011. jún. 9. 20:00
 10/17 A kérdező kommentje:
Na igen,itt van az,hogy soha semmi rosszat nem csinálok,takarítok otthon,segítek főzni anyunak,nem lógok a suliból,nem ismételtem még soha évet,mindig itthon rohadok és az ő kívánságukat lesem..
2011. jún. 9. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!