Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már teljesen kiborítanak. Mit...

Már teljesen kiborítanak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim teljesen kiborítanak, amúgy ha nem "mérgesek" akkor egész normálisak, de mostanában állandóan mérgesek rám valamiért. Tudom ha valamit elfelejtek megcsinálni vagy valami ilyesmi akkor tudom hogy én vagyok a hibás, de azért nem kéne mindennek elmondani. Hogy lusta vagyok, buta, figyelmetlen...stb! Legtöbbször ők hozzák elő a témát amiből a veszekedés fakad. Folyton a bátyámra mutogatnak hogy ő bezzeg...

ááá meg ilyen semmi kis dolgokon akadnak ki hogy egyszer amikor apum hazajött akkor nem rögtön mentem őt üdvözölni mikor lejöttem a lépcsőn hanem mentem inni mert szomjas voltam. Ha nincs épp feszkó akkor csinálnak egyet, most is elmosogattam hogy örüljenek, erre meg mikor hazaérnek akkor megint ordítanak hogy tiszta kosz a padló erre én félénken mondom -hogy ezt nem is mondtátok- a válasz persze hogy magamtól kellene észrevennem. Mondhatnék még ilyen apró példákat rá. De ebből is az a lényeg hogy amin más szülő röhögött volna egyet vagy esetleg mondott volna egy kis ejnye-bejnyét ezt ők halálosan komolyan veszik. Rám erőltetik a táncot, én felajánlottam nekik hogy ha mozgás akkor valamit sportolok csak ne ezt (néptáncot -__-ˇ) és nem engedik hogy kilépjek, pedig a társaságot is utálom és magát a dolgot is. Ááá meg sok minden apró dolog van. Büntetést is adnak, például szokványos büntetés hogy nem gépezhetek. Na ezt mint látjátok nem birom megtartani. Kb. 9 hónapja nem gépezhettem úgy hogy tényleg szabadon. Egyszer volt a magatartás 5ösöm miatt hogy feloldották, de rá 2 napra megint eltiltottak azért mert nem faragtam meg a tolltartóm -__-ˇˇ. Nagyon elegem van ezekből, elismerem én is hibás vagyok, de azért ne essenek már át a ló túl oldalára. Előre is köszi ha segítetek.


2011. jún. 9. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Tolltartót faragni...?
2011. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Gondolom ami a tolltartójában van..arra gondolt..:)

Am csak annyit mondhatok h kitartás..Háy éves vagy?Nem tudsz elkötözni még?Csak az lenne a megoldás..

2011. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mert ahogy kivettem ebből az egészből beszélni nem nagyon lehetne velük:/
2011. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
már tudsz irni? Hanyadikos vagy?
2011. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A báttyádnak hogy megy ez a nagy megfelelés?vele nem tudsz erről beszélni, talán ő, ha nem is direktbe, de finoman hathatna a szülőkre, vagy ha tudná, hogy ez téged mennyire bánt, lehet megvédene!
2011. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tetris ***** válasza:
100%

A szüleid téged használnak villámhárítónak.

Egyszer, amikor normálisabb a légkör otthon, űlj le beszélgetni velük, és mondd el nekik, hogy úgy érzed, igazságtalanul szigorúak veled.

Talán anyagi gondjaik vannak, talán egymással nem jönnek ki úgy, talán fáradtak, vagy a csuda tudja. Valami miatt mindketten nagyon feszültek, és rajtad vezetik le. Ettől függetlenül biztosan nagyon szeretnek téged. FEl a fejjel kicsim, ne keseredj el!

2011. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha megmutatod anyádnak ezt a levelet hogy tisztába legyen ezzel hogy mi nyom mert ha nem felőrlödsz és jön a depi meg a sziho és kész!! vagy apádnak akivel jobban vagy
2011. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!