Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lábaljak ki a gyerekkor...

Hogyan lábaljak ki a gyerekkor óta tartó keserűségből?

Figyelt kérdés
Gyerekként sose voltak igazi barátaim, de "nagymenő" voltam ,idősebb diákok hallgatták a storyaimat a suli folyosóján. Nem tudom miért, de sose engedtem magamhoz közel az embereket. Csak egy határig. Meg nem is nagyon izgattak. Tiniként is ilyen voltam, meg most is ilyen vagyok. Hogyan változtassak ezen? Nagyon szeretnék normális lenni, igazi barátaim legyenek, és hogy őszintén érdekeljenek az emberek. Mewg vagyok keseredve, és sokat foglakozok magammal. Nem tudok kijutni ebből a körforgásból. Irigylem a hugomat, mert ő meg mindigis az ellentétem volt. Leszek én is valaha önfeledt, boldog ember? És ha igen, hogyan??
2011. jún. 9. 21:17
 1/4 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, és lány. És a fiúkra is csak most kezdek férfiként, nem csak haverként tekinteni. Nem vagyok normális??!!!
2011. jún. 9. 21:20
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De normàlis vagy és késõn érõ. Ha beteszed a fejedbe, hogy megkeseredett vagy, akkor nehezebb kilàbalni belõle. Legyél lazàbb és próbàlj nyitni az emberek felé, és ne görcsöljél semmin.Fel a fejjel menni fog.
2011. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, szerintem is az lehet, hogy későn érő vagyok. Próbálgatok nyitni az emberek felé, néha balul sül el, de majd még próbálkozok. Köszi!
2011. jún. 9. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy "sokat foglalkozok magammal"? Mert hát én azt csak jó dolognak tartom, ha valaki sokat foglalkozik magával. Ez a dolog lényege, hogy magunkat megismerjük, felmérjük a lehetőségeinket, megismerjük a bennünk rejlő hajléamokat, tehetségeket, értékeket... Ehhez sokat kell magunkkal foglalkozni.


Lehet, hogy nem vagy egy könnyen oldódó, és ugynakkor felszínes sem vagy. Lehet, hogy a nagy mélységű gondolatok érdekelnek, nem baj ez. Lehet, hogy neked ahhoz kellene megjátszanod magadat, hogy nagyokat nevess, hangoskodj, jópofáskodj. És nem is sikerülne jól, ha nem szívből teszed.

Viszont biztosan találsz magadhoz méltó barátokat, ha jó helyen keresgélsz, és így ha így van, ahogy gondolom.


És amúgy az első gyereknek mindig nehezebb dolga van, mint a másodiknak. Kivált ha egyforma neműek. Az első gyerek mindig ellentéte a másodiknak, kivált ha két lány vagy két fiú, szóval ha egyformának kellene lenniük.

2011. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!