Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságban, mégis magányosan?

Házasságban, mégis magányosan?

Figyelt kérdés
Ti is így vagytok? Miért,milyen a párotok?
2011. jún. 10. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem :) Elváltam attól, akivel csak magányos voltam.
2011. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Állandóan fáradt a meló miatt (persze a saját hobbijára nem), emiatt nem járunk sehová és csak a legszükségesebb dolgokról beszélünk, de "csak úgy" nem beszélgetünk szinte soha.

Ha valamit mondok neki, akkor szerinte b.sztatom, így inkább már nem mondok semmit.

Ő eléggé egyoldalú, nem nyitott szinte semmire, csak a foci és a sportközvetítések érdeklik. Simán ellenne úgy napokig, hogy csak bámulja a sportcsatornákat és közben sörözik... Engem meg hülyének néz, mert több minden is érdekel és szeretem az újdonságokat, pl. beiratkoztam salsázni :)

2011. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

A házasságról már az ókori görögök is megmondták, hogy a legjobb megoldás a szerelemre. Ennyi.

Ha magányos vagy mellette, miért mentél hozzá?

Vagy ez utána jött?

Ha rövid ideje tart, talán változhat, de a válás is megoldás.


Tipp: legyél skizofrén és sosem leszel többé magányos. :D

2011. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ismeros a dolog.
2011. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Magától nem fog megoldódni. Csak ha teszel is érte.


A válásról meg annyit, hogy:

...kár, hogy manapság már mindenki inkább vesz egy új habverőt, ha a régi kedvence már elromlott... ahelyett, hogy megpróbálná megjavítani, vagy elvinné szerelőhöz...

2011. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valamit nem lehet megjavitani sajnos ha olyan,a házasság meg két embertől függ,és ha csak a egy egyik fél teper az már veszett fejsze nyele.
2011. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát, nem feltétlen a válás a megoldás. A válás a legcikibb dolog a világon, mert a saját választásodat minősíti, így saját magadat. A házasság azt jelenti, hogy már csak 50% ÉN vagyok, mert már 50% MI vagyunk. Aki nem így áll hozzá, annak valami nagy félreértése van a házasság definíciójával kapcsolatban. Nem véletlen, hogy a nagyobb ősi vallásokban eltörölhetetlen szentség, hiszen egymás szeretetére tettétek fel az életet. És ha a párod nem viszonozza a dolgot, akkor saját hibára is visszavezethető, nem kell azonnal egoista módon a másikat szidni.

Ha már az elejétől kezdve így volt a dolog (magány a másik mellett), minek mentél hozzá? (Gondolom, nő vagy.) Ha meg így alakult, hol rontódott el? Mi volt a folyamata? Ha részletesebben leírnád, hátha tudunk/tud valaki segíteni!

2011. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is elváltam attól, aki mellett magányos voltam. A második férjem mellett nem vagyok magányos, pedig sokat dolgozunk mindketten, másodállás is van, mégis jut időnk egymásra, ha más nem, amikor hazaértünk, mindenki elmondja milyen volt a napja a másik pedig meghallgatja. Úgyhogy szerencsére én már nem vagyok magányos a házasságomban, de tudom milyen az!
2011. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13.49: Kár, hogy mindenki.... Ne általánosíts légyszíves! Én több évig küzdöttem a volt házasságom megmentéséért, tehát ez rám nem igaz! Amikor beláttam, hogy nem megy, mert egyedül nem tudom megmenteni, akkor léptem!!!!!! Így nem mindenki vesz egy új habverőt!
2011. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is tepertem szexi fehérnemű stb,de mikor léalázott,hogy eltakarom a tévét,akkor úgy döntöttem én is szarok rá,mellesleg ő nem volt magányos,csak én,azóta nekem is van új párom,na vele nem vagyok én se magányos.
2011. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!