Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan lány akinek...

Van itt még olyan lány akinek a barátnői közül egy párnak nincs barátja beleértve téged is?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jelen! tipikus szingli vagyok..:S :D
2011. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
egy barátnőmön kívül senkinek nincs pasija.
2011. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőimnek szinte kivétel nélkül van már párjuk, éjjel nappal együtt vannak, szórakozni nem szeretnek már és nem értik, nekem miért nincs párom, pedig 23 évesen szerintem még nem vagyok olyan öreg... Szóval így már nem csak szingli hanem magányos is vagyok :D :'(
2011. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Ti értitek a kérdést?
2011. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, tehát a kérdés, hogy van-e még magunkon kivül olyan barátnőnk, akinek nincs pasija...ugye?:)

szóval van olyan bnőm, több is:)

2011. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem minden barátnőmnek van, de ők állandóan szétmennek. Mi együtt vagyunk a párommal 4 éve...mindenki lecserélődött, csak mi maradtunk:D
2011. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak én vagyok az akinek nincs a társaságból. Elég sz*r dolog, hogy kb senki sem ér rá találkozni, vagy ők a pasijaikkal összejárnak 4-esben, nekem meg kedvem sincs ötödikként ott lenni....

Meg húzom a vonalakat szinte, hogy "na neki is van már pasija" "neki is" én meg állandóan egyedül vagyok 22 évesen. Rossz nagyon.

2011. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 éve nincs pasim. Jelenleg nem is hiányzik az életemből. A barátnőm szintén "megözvegyült" pár hónapja.. most ő is élvezi, hogy önmaga lehet, hiszen tinikora óta mindig foglalt volt. Rajtuk kívüli 2 legközelebbi nőtársam viszont jegyben jár:)

26N

2011. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!