Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutazni egyedul, feleségként,...

Elutazni egyedul, feleségként, ennyire " gaz"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Férjezett no vagyok, kisgyermekkel. Felvetettem a paromnak nemrégiben ( aki mellesleg rengeteget utazik a munkaja kapcsan) hogy szeretnek valamikor a kozeljovoben par napra , tényleg , 3-4-5 napra elutazni valahova, egyedul, varost nézni, sétalgatni, kissé " ujratoltodni".. O beleegyezett. Mondtuk az én szuleimnek, csupan egy beszélgetés kapcsan szoba kerult, illetve o is emlitette - valami jelentéktelen dolog kapcsan- az ovéinek, hogy lehet, hogy szukségunk lenne rajuk majd par napra, gyerkocre felugyelni napkozben, mert lehet, hogy elutazom . Mindenki, aposék-anyosék, az ismerosok ledobbenve fogadtak a hirt , megkaptam, hogy minek nekem utazgatni, nekem mar a gyerek mellett a helyem ( nem kisbaba mar, és nem hetekre mennék a vilag masik felére ), illetve azota jonnek a kulonféle talalgatasok, biztos valami nincs rendben koztunk ( de, minden a leheto legnagyobb rendben van a férjem és én koztem) , illetve biztos valami szeretom van ( hja, persze, egy idegen orszagban..) , és vele akarok egy kicsit lenni.. Szerintetek is ennyire égbekialto bun lenne egy kissé az anya- haziasszony-feleség szerepbol csak egy kis idore a " csak no" szerepébe, kicsit egyedul lenni, azt tenni, oda menni ahova egyes egyedul én akarok? Vagy ez még manapsag is " szégyen " egy nonek, és el kell itélni,illetve mindenféle hatso szandékokat keresni emogott? Ti hogyan gondoljatok? Koszonom a valaszokat elore is.
2011. jún. 10. 19:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem teljesen normális dolog, egyáltalán nem kell elítélni, főleg ha ritkán fodul elő a dolog. MIért ne lehetne? Legalább újra nő lehetsz és nem anyuka, így újra átélhetitek a férjeddel is a kezdeteket. A házzaságotokra is jó hatással lehet.Aki pedig elítéli vagy rosszat mond rád az csak féltékeny ennyi.:) Ne hallgass rájuk.
2011. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Érthető hogy szükséged van a pihenésre és valóban ahogy az első válaszoló is mondta ez jót tehet a házasságodnak is ha lazítasz egy kicsit és feltöltődsz.Nem hinném hogy ebben bármi rossz lenne hogy párnapra kicsit ki akarsz szabadul és egyedül akarsz lenni.
2011. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
17%
Osztom a megdöbbent rokonság véleményét.
2011. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
én is mennék a helyedbe,de sajnos belénk sulykolták ezt a hülyeséget hogy "otthon a helye" ,aztán ha az ember mégis menne nem mer mert inkább ne legyen vita,szerintem ha már úgyis tudnak róla már ne visszakozz,tarts ki amellett hogy menni akarsz.hazajössz kipihenve akkor meg majd irigykednek csak nem merik mondani.
2011. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
azt még nem is mondtam hogy ha a férjednek nem gond,akkor meg mással ne foglalkozz. a végeredménynek ő fog a legjobban örülni.
2011. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű! irattasd be valamilyen táborba a gyerkőcöt és kész! Legalább több gyerek között van (legalább tudsz ezzel is takarózni a kedves rokonság előtt)....
2011. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
sok ember megdöbben mert annyira társfüggő és régimódú hogy szerintük ez már aztán a házasság vége..és aki házas az üljön otthon egész életében és csakis a férjével utazhat... szerintem tök normális dolog hogy az ember néha szeretne egyedüllenni, kikapcsolódni. meg is őrülnék ha mindig mindenhova a férjemmel kéne mennem, bár nagyon szeretem de szükségem van egyedüllétre.
2011. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Jó pihenést!:) (mondjuk én a helyedben elhívnám egy barátnőmet. Nem biztos h annyira jó egyedül mászkálni egy idegen országban)
2011. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
40%
És az megvan már, hogy ki "töltene újra", vagy majd az alkalom szüli? :))
2011. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%
Ne foglalkozz velük teljesen normális. Nem kell a gyerekkel és a férjeddel lenned minden nap 24 órájában, nem csak anya vagy és feleség hanem ember ,nő akinek szüksége van egy kis egyedüllétre,menj nyugodtan jó pihenést! Mi a férjemmel megyünk el hetente 1-2 órára a kisfiunk nélkül egy kis kikapcsolódásra,mi is kaptunk hideget meleget érte,de nem kell foglalkozni a rossz indulatú megjegyzésekre, attól hogy van gyereked, nem kell eltemetni a kis pihenést,kikapcsolódást,egyedüllétet,sztem irigyek!
2011. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!