Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutazni egyedul, feleségként,...

Elutazni egyedul, feleségként, ennyire " gaz"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Férjezett no vagyok, kisgyermekkel. Felvetettem a paromnak nemrégiben ( aki mellesleg rengeteget utazik a munkaja kapcsan) hogy szeretnek valamikor a kozeljovoben par napra , tényleg , 3-4-5 napra elutazni valahova, egyedul, varost nézni, sétalgatni, kissé " ujratoltodni".. O beleegyezett. Mondtuk az én szuleimnek, csupan egy beszélgetés kapcsan szoba kerult, illetve o is emlitette - valami jelentéktelen dolog kapcsan- az ovéinek, hogy lehet, hogy szukségunk lenne rajuk majd par napra, gyerkocre felugyelni napkozben, mert lehet, hogy elutazom . Mindenki, aposék-anyosék, az ismerosok ledobbenve fogadtak a hirt , megkaptam, hogy minek nekem utazgatni, nekem mar a gyerek mellett a helyem ( nem kisbaba mar, és nem hetekre mennék a vilag masik felére ), illetve azota jonnek a kulonféle talalgatasok, biztos valami nincs rendben koztunk ( de, minden a leheto legnagyobb rendben van a férjem és én koztem) , illetve biztos valami szeretom van ( hja, persze, egy idegen orszagban..) , és vele akarok egy kicsit lenni.. Szerintetek is ennyire égbekialto bun lenne egy kissé az anya- haziasszony-feleség szerepbol csak egy kis idore a " csak no" szerepébe, kicsit egyedul lenni, azt tenni, oda menni ahova egyes egyedul én akarok? Vagy ez még manapsag is " szégyen " egy nonek, és el kell itélni,illetve mindenféle hatso szandékokat keresni emogott? Ti hogyan gondoljatok? Koszonom a valaszokat elore is.
2011. jún. 10. 19:33
1 2 3 4
 31/31 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Én megyek is majd. Most a két gyerkőccel utazom el, de be van tervezve, hogy egyszer elmegyek Írországba egyedül egy hétre, egy szál hátizsákkal. Most kíváncsi vagyok hogy sikerül az utunk mert a lányok először ülnek repülőn, gondolkoztam is azon, hogy majd Írországba is vigyem őket, vagy tényleg egyedül menjek. De most úgy érzem hogy szükségem lenne arra, hogy egy hétig ne alkalmazkodjak senkihez, akkor egyek, annyit gyalogoljak amennyi nekem jó.
2011. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!