Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ebből nagy...

Mit csináljak? Ebből nagy balhé lesz?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy 2 napja eljöttem a páromtól vagy elmentem szórakozni. Amire Ő azt mondta, hogy ne menjek. Persze mégis elmentem. Azóta nem veszi fel a telefont és nem reagál az sms-re sem.

Másfél éve vagyunk együtt, ha ez számítana valamit.


2011. jún. 12. 12:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez így eléggé kurtán van megfogalmazva. Miért nem akarta, hogy menjél, korábban is volt már ilyen?
2011. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Hát a párod egy p ö c s ha megtiltja hogy elmenj szórakozni ! Ajánlok valamit fossál egy nagyot a szájába !!! És gyorsan szakíts vele mert hosszútávon ebből lesznek a hülye férjek akik verik az asszonyt !
2011. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mert több volt a fiú társaságban, mint a lány. Meg kijelentettem, hogy én most elmegyek. Gondolom ez is volt a baja, mert azt hitte azért jöttem el tőle, hogy menjek szórakozni tovább. (Pedig utána jött az ötlet)
2011. jún. 12. 12:25
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Én ahelyedben nagy balhét csinálnék, hogy korlátozni akar.
2011. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Most játssza a sértődöttet, ha megbékél tuti hallgatni fogod ezt még tőle. Ha pedig nem jelentkezik, csak okot kereset, hogy szakíthasson veled.
2011. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
jajjj istenem. Én ezt megszoktam, hogy kikérem a véleményét és, ha valami neki nem tetszik nem csinálom, de ez fordítva is így van!!!!!
2011. jún. 12. 12:31
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
És ?? Akkor legközelebb megtiltja hogy ránézz egy fiúra is ?? Utána meg már legközelebb az lesz hogy bementek egy boltba és letakar a kabátjával hogy ne lássanak mini ruhában az emberek ?
2011. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én nem lennék benne egy olyan kapcsolatban, ahol a pasim ribancnak néz. Ha azt gondolja, hogy ha nem vagyok vele, egyből beugrok valaki ágyába...
2011. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ki beszél itt ribancról? Én sem szeretem, ha nőkkel jár el. Szóval Őt is megértem valahol.
2011. jún. 12. 12:34
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

Ha attól fél, hogy megcsalod csak azért mert egy légtérben vagy hímnemű egyedekkel, akkor az azt jelenti, hogy könnyűvérűnek tart... persze ezt soha nem fogja elmondani neked mert nem akar megbántani

én mondjuk nem járnék olyan fiúval, akiben nem bízok meg, és zavar, ha lányokkal barátkozik.

2011. jún. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!