Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mrennyi idö utan bantatok meg...

Mrennyi idö utan bantatok meg a hazassagot ha megbantatok? Es sose ereztetek ugy hogy megbantatok? és ha igen mi volt az oka?

Figyelt kérdés
én 1 év utan megbantam...
2011. jún. 12. 14:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%
1hónap:( de még most is vele vagyok, igaz csak a gyerek miatt, de mellette van egy kapcsolatom(akiről a férjem nem tud) és ott kölcsönös nagy szerelem van:)
2011. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Én 17 év után sem bántam meg, és ma is ugíanígy döntenék

:-)

41/N

2011. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
A "kapcsolat" addig lesz orult szerelmes, mig titok. Ha talan ferjhez mennel hozza, lehet ugyanaz lenne mint a ferjeddel. Szerintem anyagikert vagy meg a ferjeddel, nem a gyerek miatt. Legyel oszinte magaddal, ha mar massal nem.
2011. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
26%
A férjemből kiszerettem, a másikba pedig szerelmes lettem és nem a pénzről szól a házasságom, mert a sráctól is megtudnánk kapni ugyanazt az anyagi hátteret, mint most a férjemtől, egyszerűen csak szerelmes vagyok belé, és ő is viszont szeret engem:))
2011. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14:47 jó nagy gerinctelen nő vagy. A gyerek miatt nem válsz el, de félremész. Szép példa neki.



7 éve élek együtt a Zurammal, házasságot nem tervezek, nagyszerűen megvagyok.

A környezetemben nagyon sokan megbánták és meghökkentően hamar pedig viszonylag sokat éltek együtt előtte.

2011. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én külföldihez mentem, mer a magyaroknak nem voltam elég szemét hegyitroll mint az uccsóelőtti, szóval nem bántam meg. Magyarhoz nem mennék, nincs az az isten.
2015. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!