Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Máshol is ilyen egy evfordulo?...

Máshol is ilyen egy evfordulo? Nek birom abbahagyni a sirast:- (

Figyelt kérdés

5 évesek vagyunk ma. Tegnap este megbeszéltük hogy kozos vacsi egyuttlet... Tegnap ez igy ahogy megtortent. Megfoztuk, megettuk. Megneztunk 1 filmet es alvas. Ma is ittmaradtam nala mondvan ma van a napja csak lesz vmi gyengedseg, örömkodes... De a baratom kinnt dolgozik a kertben... Nem is erdeklem. Hiaba celozgatok nek hogy ez egy olyan nap amikor unnepelni kell, nem foglalkozik velem. Este se lesz semmi...mert faradt lesz. Na kozben leult a tv elé kvzni.

Mt tegyek? Mar szoltam.. Vagy csak nekem fontos az évforduló?

23l parom 34


2011. jún. 12. 15:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
89%

Nyugi!

Menj és vegyél magadnak valamit! :-)

2011. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
89%
hát bár nem ismerem őt, de igy kivulröl ugy néz ki, h neki nem fontos a kapcsolatotok, bár aztán lehet h csak ilyen tipus. Én estére bebujnék a helyedbe vmi szexi ruhádba és elcsábitanám őt, akár lehet szerepjáték is, mintha az első együttlétetek lenne
2011. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
27%
Keress másikat, ha így viselkedik veled valószínű nem is szeret.
2011. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
7%
Egyértelmű, már kihűlt ez a szerelem. Én helyedben befejezném vele, otthagynám.
2011. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
76%
11 évvel idősebb. gondolom leszarja.
2011. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
95%
Menj ki, és segíts neki a kertben... nem mindenki van odáig, hogy már x hónapja/éve együtt vannak... én pl be sem tudom lőni, hogy mikor jöttünk össze, egy 5 hónapos időszak bármelyik napja ugyanúgy megfelelne rá... mi is 5. éve vagyunk együtt... nem olyan nagy dolog ez. Ne itt siránkozz, beszélj vele, ha neked olyan fontos. Lehet, hogy neki nem az.
2011. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
76%
ja,egy sexi fehérnemüt szerezz estére,és gyengéden csábisd el.ha erre sem reagál akkor már nagy gond van a háttérben:S
2011. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Eddig idejott hogy ne sirjak. Most mar csak kikerul
2011. jún. 12. 15:53
 9/40 anonim ***** válasza:
83%
A férfiaknak nem fontos az évforduló megünneplése, teljesen hétköznapi napnak tartják, szerintem ne csinálj magadnak ebből problémát! Ez nem jelenti azt, hogy nem szeret vagy nem fontos a kapcsolatotok. Tapasztalatból írom.
2011. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
91%

A férfiak teljesen másképp látják a dolgokat. Tegnap már megünnepeltétek, neki úgy látszik ennyi elég.

Néha én is letojva érzem magam, viszont el kell fogadni a Kedvest olyannak, amilyen. Nem szeretik a hisztit és számukra az, amit te most csinálsz, az az. Ha ez megnyugtat, az elmúlt éjjelt én is végigbőgtem.


Ez már csak így megy.

Megszoksz, vagy megszöksz.

Ennyi.


Ha szereted, kitartasz, 5 év mégiscsak eltelt vhogy. :)

2011. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!