Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a szüleid...

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

Figyelt kérdés

Nálunk elég nehézkes, sok dolgot nem tudok velük őszintén megbeszélni pedig jó lenne és elkéne egy kis segítség. Itt arra gondolok hogy pl fiúzÁs...már 20 múltam de még nem lehet erről nyíltan beszélni, féltenek mint az egyetlen kicsi lányukat...és óvnak minden kapcsolattól...ez nekem borzasztó. Együtt alvásról hallani sem akartak, ha meg volt után mindent elkellett mondanom mi volt. EZ nem magánügy??? ...

Most van egy fiú...aki nagyon tetszik...szeretnék találkozni Vele, de hogy álljak a szülök elé megbeszélni? Ha az lesz hogy...biztos nem jó hozzád vagy túl messze lakik...szóval nem akarják hogy pasim legyen.


2011. jún. 12. 17:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Különösen jó.Anyám 34, apám 39 éves.Én meg 18 leszek.Olyanok, minta testvéreim.Annak is nézik őket, senki nem hiszi el, hogy a szüleim.


Azért 20 évesen már több szabadság kéne Neked.Költözz hozzánk.:)))

2011. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
költözz el, így talán rájönnek, hogy felnőttél.
2011. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Huú első de fiatalon szült anyukád:) nálunk majdnem 30év a különbség.

Költözni még nincs hová suli ideköt.

2011. jún. 12. 17:16
 4/24 anonim ***** válasza:

A kérdésre felelve: semmilyen, mert lesza..nak.


Ebből is látszik, hogy mind a két véglet igen nagy probléma.


Viszont már én is szülő vagyok, és okulva a másik végletből, én is túlzottan ragaszkodom az enyéimhez. Bár ők még kicsik, evidens, hogy mindent tudni szeretnék. Ovisak, de máris titkolóznak, ami nem esik nagyon jól. De mit tehetek?

Neked arra kellene felhívni a szüleid figyelmét, hogy ők neveltek, bízzanak meg benned.

Biztosan nagyon sok jó dolgot átadtak, így az értékrendjüket is.

Biztosan nagyon nehéz ez a helyzet neked, én mégis irigyellek picit, téged legalább szeretnek, ha rosszul mutatják is ki.

2011. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló helyzetem volt, csak én 18 évesen eljöttem otthonról és most nagyon jó mindenkivel a kapcsolatom, mert csak havonta-kéthavonta egy hétig látnak:)
2011. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen jó is meg rossz is...nagyon szeretnek jól esik tényleg csak szeretnék egy kis magánszférát...elmondanám csak megérhetnék hogy már jól esne valakivel lenni...akivel szerethetjük egymást...most erre vágyom...lehet túl sok.
2011. jún. 12. 17:32
 7/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, és te hová mentél? Kolesz? Albi? Barátoddal? Barátnőddel?
2011. jún. 12. 17:33
 8/24 anonim ***** válasza:

Mióta elköltöztem, nagyon jó. Azóta el bírom viselni apám (2 hétben beszélünk 1x), anyummal mindig jól megvoltam, vele naponta tartjuk a kapcsolatot.

Nálunk is hasonlóan konzervatív a hozzáállásuk, ezért is költöztem el. Jelenleg egy jó messzi kollégium vendégszeretetét élvezem.

L/19

2011. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Irigyellek:)
2011. jún. 12. 18:03
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem jó.
2011. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!