Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen a kapcsolatod a szüleid...

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 16:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon jó, és hálás is vagyok érte!Szerintem nekem vannak a legjobb szüleim:)persze néha vannak gubancok, de megoldjuk, hála Istennek:)

24/N

2009. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Az édesanyámmal nagyon jó az apámmal legalább 10 éve nem találkoztam.
2009. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Anyám elhagyott kétszer, de napi szinten beszélünk, szeretem, de sosem volt igazi anyám.

Apámmal meg együtt élünk, szeretem de semmi extra, mint két rossz testvér...

Szal mindkettőt szeretem, de nekem nem az igazi anya és apatigris szülők jutottak, hanem az önzőbbik fajtából.

27/L

2009. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
87%
Anya gyerekkoromban folyton vert és ordibált rám minden apróság miatt,apa pedig alig volt otthon. Majd a szüleim elváltak 6 éves koromban. Apukám és anyukám is újraházasodott, azóta gyerekeik vannak. Úgy érzem sehova se tartozom igazán, szerintem nem nehéz kitalálni, hogy nem fényes a kapcsolatom egyik szülővel sem. Hivatalosan anyával élek, de próbálok minél kevesebb időt itthon tölteni.
2009. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Kamaszkoromban sok konfliktusunk volt, de most már nagyon jó a viszonyunk. Most már felnőttként kezelnek, elfogadják a döntéseimet, nem próbálják rámerőltetni a véleményüket és ezért hálás vagyok nekik (tudom, hogy sok szülő nem teszi ezt). Minél idősebb vagyok, annál jobban bírom őket.

(majdnem) 20/L

2009. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
22 éves vagyok, és nagyon jó! Tini koromban persze volt lázadó korszakom, de amúgy én mindent elmesélek anyukámnak is, és apukámnak is, pedig elváltak már egy jó ideje. Nem élek már velük, de nagyon gyakran találkozunk.
2009. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Hát szerintem vitába szállok a legjobb szülő címért, ugyanis anyumat és apumat nem múlja felül senki szeretetben, odaadásban, segítőkészségben stb.

19/L

2009. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Kíváncsi lennék, hogy kinek fájtak a válaszok...

17.20

2009. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Remélem leszek olyan jó anya és barát, mint az én Édesanyám. Ha csak feleennyire leszek jó mint az enyém, akkor elégedett leszek. És remélem jobb apát találok majd a gyerekeimnek mint amilyen az enyém volt.
2009. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

20 évembe telt h normális legyen a kapcsolatunk.nem nagyon sikerült.vagyis most már nincs veszekedés,vita .Ennyi .

Annyit elértem h végre összehoztam őket annyi év után.

2009. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!