Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a szüleid...

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írj légyszi.
2010. aug. 4. 20:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

apámmal szar,anyámmal elmegy

16/L

2010. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
nem túl bizalmas, de alapvetően jó. 20L
2010. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szar. 17/F.
2010. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Elég felszínes, általában csak akkor vagyok jó nekik, ha szükségük van valamire.

Amíg még otthon laktam, soha nem volt jó amit tettem, én voltam a család fekete báránya. Most, hogy már külön költöztem és saját családom van, még most is sok mindenbe beleszólnak. 30km-re lakom tőlük, 6 éve mióta elköltöztem egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor voltak nálunk, pedig nekik is van autójuk. De azt mindig szóvá teszik, ha mi nem megyünk el, pedig hetente egyszer biztosan meglátogatom őket. Ellentétben a nővéremmel, aki le se sz@rja a fejüket, mégis mindíg őt istenítik.


24/L

2010. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

csodálatos. több ezer km-re lakom de nem tudok leszakadni róluk, hiába költöztem külön 17évesen...anyuval évekig egy helyen melóztunk, apuval sokszor megyünk inni egy sört, vagy amig otthon laktam minden 7végén átjött, hozott reggelit :)

most msn-ezünk, már apu is megtanulta.


28/N

2010. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán beszélek meg velük semmit, tényleg csak a legfontosabb dolgokat, mondhatjuk úgy is, hogy kevés dolgot tudnak rólam ahhoz képest, hogy a lányuk vagyok. A hangulatuk folyamatosan változó, így van amikor nehezen lehet velük kijönni, (az esetek 95%-ban)... Illetve amit én csinálok az soha nem jó, csak amit ők ... :)


20/L

2010. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

apámmal a legtöbb dologban egyetértek, de néha ő is dili

anyámmal szar

nagyanyámmal [velünk él] még szarabb


16/L

2010. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

ezt a csodálatos-t nem ironikus értelemben írtam, hanem tényleg irigylésre méltó, ahogy olvasom a sok kérdést itt, kinek milyen rossz :(


én nagyon szeretem a szüleimet, elfogadom őket a hibáikkal együtt, és ők mindig elfogadtak engem, az se volt baj amikor tinédzserként punk voltam, mondták, ronda, de majd kinövöm, és azért kaptam fekete rúzst meg doc martenst :D


nagyon műveltek, nagy a lexikális tudásuk, tele vannak könyvekkel. sose mondták semmire, hogy hülyeség, sose akadályoztak semmiben, hagytak kibontakozni, akkor is támogattak volna ha csillagász akartam volna lenni vagy krokodilidomító. nem sok embernek ilyenek a szülei, mint nekem.


(nem kényeztettek el playstationnel vagy adidas cipővel, ilyenek nem voltak).

2010. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas(sajnos)

40/N

2010. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

hát elmegy..

17L

2010. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!