Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van olyan sok önbizalomh...

Miért van olyan sok önbizalomhiányos fiatal lány manapság?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdés ihletett (23 éves lány öregnek érzi magát...). Kérdem én, mi lesz ezekkel a lányokkal 10-20 év múlva, ha ennyire fiatalon az öregedés miatt siránkoznak?
2011. jún. 12. 19:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Csak nézd meg az újságokat, médiát, mit mutatnak.
2011. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%

Az első jól mondja. Már a csapból is a tökéletes alkatú és tökéletesen kinéző lányok folynak. Ha nem úgy nézel ki ahogy a szabvány, akkor mutogatnak rád, kinevetnek, megszólnak.

Sajnos ilyen világot élünk.


20L

2011. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
54%

Én 16 évesen is öregnek érzem magam, és nagyon félek, sőt rettegek az öregedéstől.

Nagyon remélem minden évben, hogy mindenki elfelejti a szülinapomat, mert olyankor nagyon rossz a kedvem..

Sokk-hatás ért:

- amikor észrevettem a szemem alatt az első ráncokat

- hogy kicsit kopaszodok (pedig csak vashiányos vagyok)

- hogy felfedeztem a striákat a bőrömön.


16/L

2011. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
duci vagyok,körülöttem pedig csak sovány csajok vannak... :( meg engem 8 éven át az általános suliba piszkáltak,hogy kövér,dagadt disznó vagyok és azért lettem ilyen önbizalomhiányos... :(
2011. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
38%

ha harcművészetet tanulna a (nem írom hogy csökött) fiatalság tanán nem lennének ilyen csököttek (hupsz) :D

ez vicces szó..

16L, nagy forma vagy. én 19 évesen éreztem magam öregnek SZELLEMILEG :D mondjuk ez sajnos előjön időnként.. de ez szerencsére bölcsességgel is jár. gondoljatok erre ;)

2011. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
87%
Én is elég önbizalom hiányos vagyok, mondjuk az öregedés 18 évesen kevéssé foglalkoztat. Hogy miért is vagyok? Szerelem terén számomra nagyon romboló látni a kis 14 éves csitriket kikenve vonulni az utcán, és lenézve bámul rád, mintha különb lenne, és sajnos azt veszem észre, hogy a férfiaknak is jobban bejönnek, mint mondjuk mi, akiknek nem az az első, hogy lefeküdjünk fűvel fával, sokszor elgondolkodom rajta, hogy biztos bennem van a hiba, amiért én nem így viselkedek. Emiatt folyton fogyni akarok, holott nem vagyok kövér, és amikor kudarcba fullad, akkor újra lent vagyok lelkileg, és undorodom magamra nézni.
2011. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

Az első tökéletesen megfogalmazta egy mondatban. Még a csapból is az folyik, hogy légy sikeres, vékony, gazdag, híres, mert máskülönben senki vagy. És a sok befolyásolható tini mindezt bekajálja és elhiszi, ha nem olyan mint a filmekben, reklámokban akkor ő értéktelen és egy senki. És ha megteheti akkor ő is olyan lesz, tehát egy a sok közül, egy tucatcsaj egyéniség nélkül.

És , hogy mi lesz a csajjal aki fél az öregedéstől? Keres egy gazdag pasit aki mellett megengedheti, hogy szét plasztikáztathassa az arcát minden évben, vagy öngyilkos lesz elkeseredettségében. Ha van esze akkor meg belenyugszik az öregedésbe.

2011. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
28%

20:03

Talán fogyjál le. -.-' Eszedbe se jutott még? A kövérség amúgy is káros az egészségre..

2011. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
Csakis a média okolható és a megfelelési vàgy mindenkinek.
2011. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
61%
Fú basszus milyen gondotok van ilyen fiatalon! 33f
2011. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!