Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nekem esik szarul? Nem...

Miért nekem esik szarul? Nem forditva kéne?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőim megkérdezték, nem-e mennék ki velük délután.. (11 órakor is kint voltunk) mondtam nekik hogy "bocsi de nincs kedvem" erre mondták hogy "oké, majd kimennek ketten" De most meg nekem esik szarul hogy Ők majd ketten biztos nagyon jól ellesznek én meg itthon gépezek.. De hisz nekem nincs kedvem, erről ők nem tehetnek, Ők nyugodtan érezzék jól magukat, azért mert én nem megyek ki.. De miért érzek ilyen rossz érzést belül?
2011. jún. 13. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez azért van, mert belül arra vágytál volna, hogy ha nemet is mondasz, akkor is kérjenek, nyagassanak, hogy menj velük:) tehát egy kis középponti szerepre vágytál...:)

meg lehet, hogy úgy érzed, hogy ha nem vagy ott, akkor is jól tudják magukat érezni...de ez nem egyenlő azzal, hogy nem hiányozhatsz onnan:) biztosan azt szerették volna, ha velük mész, csal nem akarták erőltetni, ennyi:)

ne is gondolj rá...ha nem volt kedved menni, akkor nem...elfogadták és kész, majd legközelebb biztosan több kedved lesz:)

ne gondolkodj mostmár ezen:)

fel a fejjel:)

remélem segítettem:)

2011. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, legbelül tényleg arra vágytam hogy nyaggasanak.. :-) Köszönöm a válaszod, tényleg boldogabb lettem, hisz igazad van, Ők csak jót akartak azzal hogy nem erőltették rám amit nem akartam
2011. jún. 13. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyen lenni, hogyha van valami program, amin tudom hogy jólérezném magam, de nem megyek, mert éppen fáradt vagy nyűgös vagyok, aztán bánom ezerrel, de közbe ugyanúgy nincs kedvem ottlenni, de tudom, hogy mégis jó lett volna..
2011. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor mi sorstársak vagyunk!!:-)
2011. júl. 1. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!