Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek féltékenység ellen?

Mit tegyek féltékenység ellen?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy ha a legjobb barátnőm arról mesél,hogy miket csinált más barátaival elfog a féltékenység.Tudom,hogy rajtam kívül nincs másik legjobb barátnője és nincs okom félni,de mégis mindig rossz kedvem lesz tőle.Ez viszont baj mert elvárom,hogyha én mesélek ő is fogadja jól és ne legyen féltékeny.Mivel tudnám csillapítani magamban ezt az érzést?Köszi a segítséget :)
2011. szept. 1. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

"legjobb barátnőm arról mesél,hogy miket csinált más barátaival elfog a féltékenység."

Nem ertem. Erre az ocska viselkedesre vagy feltekeny, vagy mire?

2011. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

OK. Negyedszeri olvasasra megertettem. VAgyis, vannak meg mas baratai, hogy azokkal hogy tolti az idot, arra vagy feltekeny. Azt hittem mas barataival, marmint mas fiuaival csinal valamit.

Valaszom az, hogy emberek nincsenek a tulajdonunkba, sot ujabb es ujabb embereket ismerunk meg evek soran.

2011. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de mégsem tudom mit tudnék a féltékenységem ellen tenni
2011. szept. 1. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!