Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom hogy el hagyjon,...

Nem akarom hogy el hagyjon, de mit csináljak a féltékenység ellen?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon féltékeny vagyok, igen tudom, hogy túlzásba viszem már, de féltem őt, és most hogy bántottam, mi van ha valaki kedvesebb lesz vele? :/ Bízom benne, szeret engem, de megbántottam és nem tudom mit csináljak. Próbálok hozzá jó lenni, nem féltékenynek lenni, de most ez valahogy nagyon a hatalmába kerített. Tegnap elbeszéltem itt valakivel, ő segített egy kicsit megnyugodni, de mit csinálhatnék még? Olyat mondtam neki, hogy miért nem másik embert ajánlott beszélő társnak, barátnak, miért egy olyan embert akire én féltékeny vagyok? És ezért is megharagudott rám:/ Pedig én nem is azt mondtam hogy mással akarok beszélni, csak egy kérdés volt. Mit csináljak még? Elhagyni nem fogom, mert ő kell nekem, szeretem.

18/L


2011. júl. 22. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Inkább annak az okát kell megtalálni, hogy miért vagy féltékeny? Adott már okot rá?!
2011. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát egyszer mondta hogy milyen lenne mással, erre gondolt, de nem megcsalni akarta. Én is gondoltam erre, de én biztos hogy nem akarok mást. És én azóta félek. Sosem csalt meg, én sem őt. Igazából nincs okom rá, de féltem őt:/ szeretem.
2011. júl. 22. 17:17
 3/17 A kérdező kommentje:
akart*
2011. júl. 22. 17:17
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ezzel a problémával küzdöttem sokáig, de elmondtam neki, hogy tudom, hogy alaptalan, bízom benne, imádom mindenkinél jobban, de mégis féltem. És nagyon segítőkész volt, megnyugtatott, elég rossz időszak volt, olyan kis szerencsétlennek éreztem magam, hogy szegénynek mindig ezt kell csinálnia, de mivel nagyon sokat segített, és biztosított a szeretetéről így elmúlt ez az érzés. Úgyhogy azóta hiszek benne, hogy ha megbeszélitek, bármennyi időbe is teljen, akkor van megoldás. Pedig komolyan rögeszmém volt már szinte.

Mondd el neki minden kétségedet vagy bármit, remélhetőleg nyitott lesz rá!

Sok sikert! :)

2011. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Jó neked:)

De ha neki ezt mondogatom folyton félek, hogy elhagy:/ Mert megunja ezt. Meg ha mondom hogy féltékeny vagyok, azt mondja oktalanul és elmondja másnak, az meg bíztatja hogy haggyon el egy hülye vagyok:/ Szerencsére Ő nem hallgat senkire, hanem engem szeret. De akkor is, hogy beszéljem ezt vele, ha félek, hogy megunja és nem lesz jó velem beszélni?

2011. júl. 22. 17:29
 6/17 anonim ***** válasza:

A féltékenységgel csak annyit érsz el, hogy tényleg bele kergeted őt más karjaiba!!

Nem akarlak megbántani, de általában aki féltékeny, az vagy magában nem bízik, vagy önző!(persze van mikor indokolt)

Nem lehet a másikat megfojtani.Ha meg akar csalni meg fog, ha nem akkor úgy sem.

Ha ezt így folytatod, vagy tényleg megcsal, vagy elege lesz belőled és azt mondja, hogy viszlát.

Nézzél kicsit magadba, és próbáld helyre rakni magadba a dolgokat.A féltékenység a világ legfölöslegesebb dolga!!

2011. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy akkor magába nem bízik aki féltékeny?
2011. júl. 22. 17:32
 8/17 anonim ***** válasza:
.....vagy lehet nincsen elég önbizalmad ahhoz, hogy higgyél magadban, és tudd- hogy vagy te olyan jó, és szép, hogy nem fog elhagyni téged másért.....
2011. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy saját magadban nem bízol és kész!Nem bízol a döntéseidben, az akaratodban..stb.

Nem szabad valakit kisajátítani, főleg nem a pasikat.Nagyon sok ha úgy érzi, hogy be van határolva menekül!!!

2011. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

De ne azt csináld, hogy sokszor mondogatod neki, hanem akkor állj elé és mondd el neki, hogy ez a problémád (és hogy ez nem miatta probléma, hanem miattad!!! ez fontos, tudod hogy az egész butaság, de mégis kegyetlenül rosszul érzed magad tőle). Szerintem ezt így meg kell értenie, és neki semmiből se tart, hogy egy kicsit megnyugtasson.

De egyébként miért érzed ezt? Nem foglalkozik veled eleget, nem dicsér elégszer, nem bújtok össze, más nőket bámul?

Mert ha bármi ilyen van akkor az ilyesmiken lehet változtatni.

2011. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!