Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy boldogtalan férjes asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy boldogtalan férjes asszony vagyok rengeteg lelki gonddal és kétségbeeséssel mert beleszerettem egy nőbe aki lelkitársam mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hagyd el a férjed. Ha leszbi lettél, nincs sok jövője a kapcsolatnak..
2010. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem mondd el a férjednek, és gyere össze a barátnőddel.
2010. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát valóban így van, akkor én a helyedben elválnék. teljesen mindegy, hogy van e már valakid, vagy nincs, a lényeg, hogy nem jó a házasságod, így válj el. ültesd le a férjed, és mondd el neki, hogy már nem jó semmi, nem szereted, sőt, úgy néz ki a nőkhöz vonzódsz. de persze gondolom azért ennek vannak előzményei, stb. de a lényeg, hogy egy házasságba ne maradj azért, mert a megszokás vagy ilyesmi. váljatok és és utána azzal vagy együtt akivel csak akarsz. csak a férjedet ne bántsd meg azzal, hogy megcsalod főleg úgy, ha már nem szereted ő meg igen.
2010. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha boldogtalan vagy a házasságodban akkor mi a csudának nem válsz el?

Aztán majd meglátod, hogy hogyan lesz tovább.

2010. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vedd be a csajt is a férjeddel való együttlétbe. Tuti feldobná a házasságotokat. :)
2010. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A baj csak az hogy a férjem mellett érzem biztonságban magam.
2010. jún. 17. 09:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nem szerelem. csak a férjedtől nem kapod meg azt a lelki törődést, amit a barátnődtől igen.

ha meg rossz a házasságod, akkor ez egy jó indok lehet arra, hogy feldobd.

2010. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az egy dolog, hogy biztonságban érzed magad mellette. szerintem ez inkább megszokás, tutira nem szerelem. beszélgess el vele, és váljatok el. jobb lesz utána. te is boldog lehetsz, és neki is megadod az esélyt, hogy találjon mást magának.
2010. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
MOnd el a férjednek, majd együtt megoldjátok a problémát. Nem mondom hogy kis zűrt nem fog okozni. De hátha megértő! pRÓBA-SZERENCSE
2010. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Hát ez ciki! én legalább is nem tudnék nőbe bele szeretni akár milyen lelki társam legyen most kébzeld el milyen szép pár lenétek. esküvö? hogy lenne kin lenne a fátyol és kin lenne a szmoking.-))) nem valami okos ötlet és hogy szeretkeztek? arol nem is beszélve eböl is csak a bonyodalom lenne szerintem ne ted vagy válasz másik pasit.
2010. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!