Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék érte, ha miattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék érte, ha miattam boldogtalan?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, aki csak barát, semmi más. Fél éve ismerem. Együtt jártunk erre-arra, borozgattunk, segített mindenben nekem. Aztán megváltozott minden. Belém szeretett. Ezzel csak az a baj, hogy nekem van párom. Szerelmes vagyok és nem tudnám otthagyni a páromat. Választanom kellett és a páromat választottam.

Itt lett vége mindennek, mivel barátok már nem lehetünk így kilépett az életemből. Nagyon szeretem őt, de mint barátot és nagyon szomorú vagyok, hogy magam miatt vesztettem el egy jóbarátot és miattam boldogtalan és csalódott. Nem akartam, hogy ez legyen és nagyon fáj ez nekem. Nem akarom, hogy eltűnjön az életemből. Nem tudom mit tehetnék az ügy érdekében és, hogy segíthetnék neki. Esetleg hogyan szerezhetném vissza mint barátot. Kérlek segítsetek nekem ebben.


2011. jan. 11. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit tehetsz? Vond le a konzekvenciát. Ne engedd hogy valaki megszeressen és nem lesz ilyen bibi többet. Mivel meg engedted neki, így most iszod a levét. Idő kell neki hogy tisztuljon a kép. Akkor próbáld újra. (kinek mennyi ez az idő. 1 hónap-20 év)
2011. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Mit tehetnék érte..."?! Te nem érte akarsz tenni, hanem saját magadért. ÉRTE azt teheted, hogy békén hagyod, így könnyebb lesz neki elfelejteni téged, és túllépni rajtad.
2011. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!