Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha úgy érzem,...

Mit tehetnék, ha úgy érzem, boldogtalan vagyok és igy nem birom tovább? Mi a véleményetek, tanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés
Párommal elváltunk,voltunk 1 évig külön,de a sors úgy hozta,hogy most ismét együtt vagyunk,már elmúlt 1 éve,hogy visszafogadtam.Van 2 szép gyermekünk,de ő nagyon kevés időt tölt velünk.Dolgozik sokat,de ha szabadideje van,vagy velünk lehetne,akkor sem teszi,mindig vannak számára fontosabb dolgok...Rendszerint anyósnál tölti az idejét.Nekem elegem van és úgy érzem,ez nem családi élet,a két gyereket nem egyedül vállaltam,akartam,mégis mindig egyedül vagyok velük.Hétvégente van hogy együtt vagyunk,de az sem igazi együttlét,mert akkor megyünk anyóshoz,a párom teszi a dolgát,a gyerekekkel akkor is én foglalkozok,vagy sógórnőm.Ha az én szüleimhez megyünk,akkor sem játszik nagyon a gyerekekkel.Én már mondtam neki,gondolja át,most akkor mi mennit azámizunk neki,miért kellünk neki,mert igazából részt sem vesz a családi életben és minden más fontosabb neki nálunk.Olyan,mintha a falnak beszélnék,nem érdekli.El vagyok keseredve,nem tudom mit csináljak?Kezdek belefásulni és bánni,hogy visszafogadtam...
2011. ápr. 27. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
csunyan hangzik igy leegyszerusitve, de ha a ferjed a problemad, akkor szabadulj meg tole. ha nem akar tenni azert, hogy boldog csalad legyetek, akkor el kell hajtani.
2011. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minek fogadta vissza előtte akarta a kis családot,nem hinném,különben nem lett volna válás a vége,nem hátrafelé kell haladni,és visszalépni ugyanabba a gödörbe.
2011. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismered a mondást?

"Felmelegítve csak a töltött káposzta jó"

A szerelem nem jó felmelegítve,és ezt már te is belátod.HA már egyszer valami tönkre ment és el is váltatok,akkor kár volt újra kezdeni.De ha már egyszer meg tudtad hozni a döntést akkor most is menni fog.

2 dolgot tehetsz

1. tovább élsz így ahogy most,és elfogadod a párodat ilyenek.

2.vagy kiadod az útját,és egyedül élsz a gyerekekkel.Idővel újra ismerkedsz,és ha úgy alakul az életed új férfival is élhetsz..

2011. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok ferfi nem tudja a szerepet. Azt gondoljak, ha dolgoznak a csaladert mint egy guzu, akkor mar megtettek kotelesseguket, kimutattak/megadjak szeretetuket. Valahogy ugy kozelisd meg ferjedet, hogy Te faradt vagy az egesz heti gyereknevelestol, gyerekek hianyoljak Ot is. Probaljatok hetente egyszer kozos programot csinalni.
2011. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem voltal vele boldog, elvaltatok, visszafogadtad es teljesen ugyanabban a helyzetben vagy, nem vagy boldog. Tehat ha ezen sehogy nem tudtok valtoztatni, akkor nincs mas megoldas...gondolom, hogy mar beszeltel vele, aztan par hetig mas. Megvaltoztatni embereket nem lehet. Akkor valtoznak, ha bennuk is meg van a hajlandosag a valtozasra es tesznek erte es a nagy valtozashoz ido kell, nem is keves. Ennek fenyeben donts. Sokkal hatarozottabban kell vele fellepned, hogy ne nezzen levegonek.
2011. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem ment, és most sem megy, pedig szakítottatok, akkor minek erőltetni?

Ami nem megy, azt hagyd.

2011. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, de a vicc jutott eszembe egyből:

"Az ifjú férj felsorolja kis feleségének, hogy hétfőn este kártya a haverokkal, kedd este foci, szerda sportközvetítés a tv-ben, csütörtök este... stb. csak úgy a miheztartás végett, a közös életükben. Erre a kis feleség meg csak annyit mond, hogy OK, de itt minden este szex lesz, ha itt vagy, ha nem." :)


Valami hasonló "kompromisszumos" ultimátumot kellene adnod Neked is. Más itt már nem használ. Ha pedig ez sem, akkor jobb külön, mint együtt. :|

2011. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sajnos mi nők ilyenek vagyunk hiszűnk a csodában mond el neki állitsd válásztás elé v a családja v a magány sorold fel neki a jot és a rosszat hogy mit veszithet .sok sikert
2011. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!