Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól dönt, hogy belevág egy új...

Jól dönt, hogy belevág egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
4 éves jól működő kapcsolat. A nő elmegy a barátnőivel bulizni, ahol megismer egy férfit, akivel hosszú beszélgetésbe elegyedik. Láthatóan nagyon bejön a férfinak, bókol neki és ez a nőnek imponál, 4 éve mégis csak egy kapcsolatban van, így vonzza az az új "lehetőség", hiába szereti a barátját. Neki is bejön a férfi. Érzi azt a bizsergést, amit egy kapcsolat elején érzünk, hogy nincs megszokás, nem ismerjük még egymásnak minden rezzenését. Interneten és telefonon tartják a kapcsolatot és úgy tűnik, párkapcsolatba lépnek hamarosan. Mit gondolt erről? Jól dönt a nő, hogy bele mer vágni az újba? :)
2011. jún. 15. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem tusdni,hogy jó döntés-e,csak annyit,hogy nem túl etikus,amíg a régi pasi is megvan...
2011. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Addig csak ismerkednek, mire konkrétan járás lehet, addigra szakít a barátjával.
2011. jún. 15. 12:53
 3/13 anonim ***** válasza:

egyértelmű, hogy most ez így nem korrekt.

talán jó döntés, talán nem. ha jól működő kapcsolatban vagy, akkor könnyen pofára eshetsz. én is voltam így 3 év után, aztán a következő barátommal kb addig éreztem jól magam ameddig megvolt az újdonság varázsa. utána már kezdett hiányozni a barátom, majd megőrültem. most szerencsére megint együtt vagyunk, még1x nem akarom elhagyni az tuti.

2011. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmileg már akkor is megcsalás történik. Hiszen a csajnak már megfordult a fejében. És az az érzésem, hogy a "két szék közül a földre" esetet akarja elkerülni azzal, hogy addig nem szakít, míg a másik biztosra nem jön.


Ez nagyon nem etikus. Érthető, ha valaki lépni akar, de akkor előbb szakítson, és utána lépjen. 4 év kapcsolat után megérdemel ennyit a jelenlegi pár.

2011. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sz.r, gyenge embernek tartom. Ha nem érzi jól magát valaki egy kapcsolatban, lépjen ki, és nem azért, mert megismert valaki mást, hanem mert jobb neki a párja nélkül. Ha csak így tud kilépni, gáz...
2011. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebből egy dolog biztos: a négy éves kapcsolat mégsem jól működő dolog. Akkor ugyanis eszedbe sem jutna másról ábrándozni. Tehát, ezt a kapcsolatot tisztességes lenne befejezni. Aztán, hogy ki jön utána, az új, vagy egy harmadik, az a jövő zenéje.
2011. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Ez egy sima megcsalás.

Ezért nem szabad elengedni párkapcsolatban lévő nőket szórakozóhelyre,diszkóba ami a csajozásról szól.

A csajos nap az max egy kávézó.

2011. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én is voltam így 3 év után. szakítottam a régivel és utána az új sráccal összejöttünk... kemény 2-3 hétre, pedig előtte akkor nagy volt a szerelem mindkettőnk részéről! az más kérdés, hogy utána nem bántam meg a szakítást a régivel. szerintem gondolj vissza arra, hogy milyen volt 4 évvel ezelőtt a régivel és ha az újjal jobb, akkor érdemes megpróbálni, de azt ne feledd, hogy vele se lesz örök életedre ilyen izgalmas a kapcsolat.
2011. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem, ha csak az újdonság kedvéért szeretné ott hagyni, kipróbálni egy újat, ennyiért szerintem nem éri meg. az újdonság varázsa csupán.
2011. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor sem szép dolog,mert a pasija azt hiszi minden oké, a csaj meg szemét módon,nem akar egyedül maradni,ezért majd ha biztos az új,akkor lép,ha meg mégsem,akkor visszatáncol...undorító viselkedés már ne is haragudj...lelkileg nár meg is csalta....hánynom kell ettől.legyen vér a pucájában,legyen bátor,ha elgondolkodik másik pasin,meg találkozgatnak,akkor ő már nem szerelmes...
2011. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!