Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon unalmas a nyaram. Mit...

Nagyon unalmas a nyaram. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok barátom, nem is nagyon ér rám egyik se,ha hívom őket valahova, pedig én mindig mindenhova mennék. Egész nap a 4 fal között punnyadok és nagyon rosszul érzem magam emiatt. Látom, hogy mások milyen jól elvannak, rengeteg baráttal/haverral, mindig van programjuk, én meg...
2011. jún. 15. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
diákmeló,önkénteskedés
2011. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ez a helyzet velem is ...
2011. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

mi holnap megyünk pl aquaparkba:DD nagyon jó lesz!

sok házibuli, omg, már a héten beindulunk mint az állat:P

amúgy szerezz barátokat, keress , stb... sok sikert!

2011. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el tanulni egy nyelvet, olvass könyveket, művelődj. Soha többet nem lesz ennyi szabadidőd az önfejlesztésre, mint most, az iskolás évek nyári szünetei alatt!
2011. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy szerezhetnék...
2011. jún. 15. 13:02
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

én is így vagyok vele, de én örülök neki, mert így legalább van időm nyelvet tanulni!!! (olasz)

te miért nem tanulsz most és ősszel már te is tudsz menni nyelvvizsgázni!!!

vagy készülj az érettségire, vagy pedig keress magadnak nyári munkát, és keress zsebpénzt és akkor legalább te is beszállhatsz a nyaralás költségeibe, vagy vehetsz magadnak olyan dolgot amit máskor nem tudnál!!!

olyan egyszerű dolgok ezek, és a legrosszabb amit megtehetsz az az hogy nem csinálsz semmit!!!!

2011. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én is vagyok,csak emellett melózok.A nyaram erre megy el,tavaly is erre ment,pedig már megengedhetném magamnak,hogy elmenjek nyaralni,de nincs kivel menni.Barátnővel nem mennék,pasim nincs,ugyhogy még várok ezzel.
2011. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

osztály társak?

amúgy meg próbálkozhatsz a neten is... bemehetsz a városba, esetleg megszólítasz valakit , légy bátor!

2011. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel valami kozeli allatmenhelyet es kerdezd meg, nem mehetnel-e hetente par napra onkenteskedni? Ha szerencsed van, ott is talalhatsz uj baratokat..
2011. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
gyere velünk fishing on orfű fesztre :D
2011. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!