Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan nem érdekli a vélemén...

Komolyan nem érdekli a véleményem, mégha családtag is már lassan?

Figyelt kérdés

Nemsokára ballagásra megyünk és tesómnak a barátja is jön, derékig érő haja van és nem volt képes kimosni tegnap vagy ma reggel mielőtt jött volna hozzánk

Én annak a híve vagyok hogy ha valakinek már hosszú haja van azt különösen kell gondozni nekem is arc alá ér de én mosom mindig sose zsíros

Mondtam neki h mosd meg a hajad, adok a samponomból azt mondta nem mert másfélét használ és hogy ne szóljak bele kis görcs, utána megfenyegettem hogy fogsz te még itt aludni és majd az ollóval megmutatom hogy kell bánni


Majdnem megvert, nektek is szemet szúrna a zsíros haj? Szóvá tennétek?

Különben ápolt most is a bocskai öltözékét vette fel nem is hagyományos öltönyt

19/F


2011. jún. 15. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Abszolút igazad van. Nekem is szúrja a szemem a zsíros haj, ha valakinek hosszú a haja - akár férfi, akár nő - akkor legyen ápolt is! De nem tudod rákényszeríteni, ha ő nem akar.. annyi a max, hogy felajánlod neki a samponod. Erre meg ő szól be neked? Hát nem értem az embereket..
2011. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még annak ellenére hogy fiú vagyok bevallom, szépnek tartom a haját mikor kimossa és olyan egyenes fényes puha
2011. jún. 15. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak éveken keresztül volt hátközépig érő haja. de MINDIG ápolt volt és sosem volt zsíros. Olyan haja volt, hogy bárki megirigyelhette volna...:)

Mára már levágatta a hatásomra, szólta, hogy ideje "komolyodni"...de egy fél éve forma ismét növeli és már megint kezdett hosszú lenni. Zsírosnak meg sosem zsíros, esetleg ha otthon vagyunk és napokig nem megyünk sehova. De akkor se vészes és ha a lábát az ajtón kiteszi megmossa. Szerintem alap.

Hosszú zsíros hajnál nincs ocsmányabb...

2011. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Szóvá tenném persze,de igazából nem nagyon érdekelne,ha nem az én pasim:DD mert nem az én érdekem,hogy jó megjelenésű legyen;) Hanem a tesód érdeke ez.És ezért nem fenyegetném hülyeségekkel.:) Ez már eléggé gyerekes szerintem:DDDD
2011. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő már 27 éves és nem érzem magam gyerekesnek amiatt hogy ajánlatot tetem neki, nem is értem a jó csalán sampontól hova kell jobb
2011. jún. 15. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én nem tenném szóvá. Igazából,nem sok közöd van hozzá, hogy hányszor és mikor mossa a haját. Ő sem szólhat bele a te dolgaid, pl levágtad e a körmöd, befújtad e magad dezodorral stb.

Persze, nagyon zavaró tud lenni egy ápolatlan ember, egy ápolatlan haj, de nem szólhatsz, pláne nem így, hogy "moss már hajat" utána pedig befenyegeted.

Egyébként, nem hozzád megy, hanem a tesódhoz...Ha tesódat nem zavarja, akkor te se szólj bele.

Max annyit tudok javasolni, hogy beszélj a tesóddal, hogy esetleg említse meg a barátjának a hajmosást.

Viszont kb így szólni, mint ahogy te tetted, nem túl intelligens dolog.

23/N

2011. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod. Max. a tesódé.
2011. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!