Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már más is olyan helyzetb...

Volt már más is olyan helyzetben hogy 18 évesen elakart költözni otthonról a családja/családtag miatt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy volt. Anyám miatt. De gondolkodtam és inkább még tűrtem évekig. Szerinted akkor hova mentem volna a híd alá? :) Mindig arra gondoltam majd lesz jobb.:)
2011. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 évesen szintén az alkoholista anyám miatt költöztem el.Ma sem bánom,mert attól a naptól,hogy elköltöztem,már nem kellett elviselnem az alkoholizmusát.
2011. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, és nagy szerencsémre volt is rá lehetőségem. Nagy szerencsém volt, volt hova mennem, de ez nem rajtam múlt. Csak azt sajnálom, hogy nem hagytam őket ott előbb. De amíg fiatalkorú voltam nem mertem az esetleges jogi következmények és a kiszolgáltatottság miatt. Soha nem bántam meg hogy eljöttem.
2011. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hat nekem is igy van anyam miatt de meg 2 ev es jon az egyetem egyetem utan kulfoldi melo:D
2011. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nemtudom hogy fogom kibírni ezt az 1 évet

mert akkor érettségizek és lehet főiskolára megyek

2011. aug. 8. 13:47
 6/16 anonim ***** válasza:
Ó én hát már 14 évesen apám miatt egyszerűen kibírhatatlan pedig nem is iszik. Megkeserítette az életem és még azóta is, de nem csak az enyémet anyáét és a bátyámét is. Csak az anyagiak miatt nem tudtunk elmenni azóta se. De már látom a fényt az alagút végén. És én sem fogom soha sem megbánni hogy lelépek csak azt sajnálom hohy éveket pazaroltam erre a helyzetre. :(
2011. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves vagyok és 15 éves korom óta készülök innét lelépni,de nem tudok mert nincs rokon a közelben,és ami van azzal se vagyunk túlzottan jóban.Az oka hogy lelépnék innen az apám.Több éve az a mániája hogy a hülye problémáit másokon elsősorban rajtam,utána Anyámon vezeti le.Anyagilag nem állunk úgy hogy le tudjunk pattanni "apámtól".Nemrég kaptam egy kisebb ideg összeroppanást a hülyeségei miatt.

Bármi baja van egyből rajtam vezeti le.Meg se hallgat,mindenki hülye,Ő az egyetlen okos,pedig lóf*szt se tud.Alig várom már hogy lelépjek innen!

2011. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sőt talán már sokkal korábban,mint 15 éves korom óta akarok elmenni innen.


Előző voltam.

17/L

2011. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én el akartam menni szintén apám miatt, és el is mentem.

21L

2011. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
17-18 évesen az emberek jó 80%-a el akar költözni otthonról még akkor is ha nincs semmi különösebb oka rá. Ez teljesen normális.
2011. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!