Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérjem vissza a pénzem,...

Hogy kérjem vissza a pénzem, hogy még anyagias, rámenős nőnek se tűnjek?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja, hogy meg volt szorulva barátom családja, kamatos pénz törlesztőre volt esedékes a fizetés, nekem épp volt valamennyi pénzem, így adtam neki. /Már korábban is adtam, mindig adta a megbeszélt időre, plusz-minusz 1-2 nap, de sosem kellett kérnem/

Eljött a nap, mikor fizetnie kellett volna, de nem volt pénze, ezért mondtam, hogy ne idegeskedjen, ráér 2-3 hét múlva is(ugyanis akkor kapott fizetést). Szakított velem, ekkor 2 nap egymás után bulizni ment a haverokkal, én pedig rákérdeztem, mikor adjam meg a pénzem. Azt mondta, másnap.


Azóta eltelt már néhány nap és mindig csak "holnap"-ot mond. Addig viszont még a kommunikációt sem tudom megszüntetni vele, és ez rossz. Mellesleg már szükségem volna nekem is a pénzre és le akarom ezt zárni vele. Soha nem kértem tőle és anyagias sem vagyok, de mostmár kezd betelni a pohár. Végülis bulizni volt pénze és most hétvégén is buli lesz nála, tehát még azelőtt szeretném megkapni, ami az enyém. Viszont már komolyan nekem kínos rákérdezni, hogy akkor ma már ide tudja-e adni? Mit tanácsoltok?


Nem tudom, azért nem akarja megadni, mert el akarja sumákolni? Vagy húzni akarja a dolgot, hogy a bulijára több pénz maradjon? Vagy egyszerűen fél a találkozástól? Pedig mindössze fél perc míg ideadná.


Várok már egy ideje, de bizony már nekem is kellene.


2011. jún. 15. 14:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát már bocs, de ha szakítok valakivel, baromira nem érdekel, mennyire hisz anyagiasnak, meg mit balhézik a szüleivel, az ő baja, megadta volna időben, akkor nem kellene ezt tenned. Anyuciéknak mondd el, ha holnap se adja, aztán kalap, kabát.
2011. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Láttad azóta a pénzed?
2011. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!