Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha félek az...

Mit csináljak, ha félek az emberektől? (nagyon rossz a helyzet)

Figyelt kérdés

Középiskolában szinte mindennap piszkáltak, megaláztak, emiatt alakult ez ki bennem. Szinte az udvarra/ utcára sem bírok kimenni, mert félek hogy az embernek engem figyelnek, röhögnek rajtam, vagy szánalmasnak tartanak. Ha elmegyek valahova folyton ezen görcsölök. Rengetegszer előfordult már, hogy idegen emberek csak úgy kiröhögtek vagy beszóltak és ezeket nem nagyon bírom feldolgozni. Ha a szüleimnek elmondom hogy mi bajom van kiröhögnek. Folyton azt mondogatják, hogy menjek már el dolgozni de én nem bírok mert félek hogy az emberek hogy fognak bánni velem a munkhelyen/piszkálni fognak-e. Szeptemberbe muszáj elmennem valahova tanulni és rohadtul félek az egésztől, görcsben van a gyomrom egész nap, enni se bírok, a kaját is nagyon sokszor kihányom. A szüleim egész nap arról beszélgetnek, hogy milyen semmire kellő vagyok. Barátaim sincsenek, kise tettem a házból a lábam már hetek óta. Az összes ember szemében szinte egy szánalmas loser vagyok...Apám egész nap csesztet, mindig belém köt minden kis apróságért. Én már nem nagyon bírom elviselni így ezt az életet. Próbáltam már pszichiátert, kineziólógust, mindent de semmi nem vált be. Próbáltam emberek közé is járni, de mindig rosszul éreztem magam/ görcsöltem és csak rosszabb lett. Mindemellett még súlyós kényszerbetegségem is van.


20/F


2011. jún. 15. 14:12
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Én is így vagyok vele.Úgy érzem ha kimegyek az utcára mindenki engem bámul és néha észreveszem hogy röhögnek is rajtam nemtudom hogy ezt csak beképzelem magamnak vagy tényleg rajtam röhögnek.Nemtudom hogy a külsőmmel van-e a baj vagy mással olyan vagyok mint minden más ember az utcán.Már egy boltba is félek elmenni.Már rossz helyzetbe is kerültem emiatt pl.: Mikor hívtak bulizni nem mentem kitaláltam valami okot h miért nem megyek ,de akkor is ez a félelem volt az oka.Nagyon szeretnék megszabadulni ettől a helyzettől mert nagyon zavaró.Szerintetek mi lehet ez?Mit lehet ellene tenni?
2011. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Velem is ez van. Testileg viszonylag vékony vagyok, de eléggé közelítek az átlagoshoz. (188 cm és 77kg) Az arcom sokak szerint szép, meg be is jöttem pár lánynak eddig. Akkor szerintem a mozgásommal és a viselkedésemmel lehet baj. Világéletemben önbizalomhiányos és balf@sz voltam. Meg a rengeteg piszkálódás és szivatás belém égette, hogy nem érek semmit és ezen már változtatni sem tudok.
2011. júl. 19. 12:55
 13/18 anonim ***** válasza:
16%
Meg talán a személyiségeden dolgozhatnál, ugyanis nagyon udvariatlan vagy, senkinek meg se köszönted a választ. Pedig sokan próbáltak jó vagy rossz tippekkel segíteni. Szerintem ha már kiírsz egy kérdést akkor illik valamit reagálni.
2011. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Elnézést mindenkitől :) Általában megszoktam köszönni (csak most mindenféle dolog kavargott a fejemben). Köszönöm mindenkinek, hogy írt és ezzel időt szánt rám. Ment mindenkinek a zöld kéz.
2011. júl. 23. 15:50
 15/18 rebeka1 válasza:
szia en nem mondhatan hogy felek mert en olyan vagyok hogy ki allok magamert az ogazom ert , de viszont most a holnaptol felek az emberektol mert holnap megyek egy uj hejre melozni 4 eve mar dolgoztam egy gyarba es most hirtelen valtok es uj hejre megyek atol felek h nem fogok meg felelni szinte retegek
2011. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 rebeka1 válasza:
.:(
2011. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, de ha ez vígasztal, dettó ugyan ebben a helyzetben vagyok. 20/F
2017. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Változott valami kérdező? Én is ugyan abban a helysetben vagyok..
2022. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!