Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értik a férfiak?

Miért nem értik a férfiak?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom, évekig..., aztán itt hagyott a közös kisgyerekünkkel. Mondván, mert veszekszünk. Engem ugyanis érdekelt, hogy hol van egész éjszaka, volt hogy egy percet se aludtam, mikor másnap beszélni akartam róla, csak az volt a válasz, hogy hagyjam békén. Meg miért van rossz kedvem, hiszen Ő "csak" haverozott, " ez teljesen természetes, nem csinált semmi rosszat". Bezzeg a volt élettársa ezekért egy szót se szólt, másnap ugyanolyan volt, se rossz kedv, se veszekedés semmi. Ja, mellékesen megjegyzem, már több helyről hallottam, hogy pasija volt. HÁT PERSZE HOGY NEM SZÓLT EGY ROSSZ SZÓT SE! Sz@rt az egészre!Miért ilyen idióta sok férfi, hogy az az fasza nő amelyik semmiért se szól, akit meg érdekel, hogy mi van a másikkal, meg idegeskedik hol van, az pofázós hülye. Mellesleg megjegyezném soha nem ordítozva, veszekedve adom elő a mondanivalóm.
2011. jún. 15. 15:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem... lecserélt egy másik férfira? Vagy a volt élettársa csalta? Vagy micsoda? Ezt jó lenne tisztázni :)
2011. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az ex élettársának volt pasija
2011. jún. 15. 15:21
 3/25 anonim ***** válasza:
nekem ez magas.marmint a kerdes.nem tudlak kovetni
2011. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azért hagyott el, mert soha nem értette mit akarsz. Legalábbis nekem ez jön le a magyarázatodból, hiszen én sem tudom mi a problémád :D:D:D
2011. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Röviden: Miért jobb egy olyan nő aki lesz@rja a párját és megcsalja..... mint egy olyan, aki szereti , nem csalja meg és aggódik érte
2011. jún. 15. 15:28
 6/25 eNerdzsy ***** válasza:

Szerintem a sztori érthető, csak az nem, hogy miért választ egy nő ilyen típusú pasit?


Bár sokszor előfordul de akkor sem értem.

2011. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ja így én is jártam már. Ezért szakítottam én is a barátnőmmel... olyan bosszantó, hogy ő csak mondja és mondja te meg nem érted.
2011. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem.. egyszerűen talált mást... Csak nem volt képes neked ezt elmondani.
2011. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túlontúl aggódtál érte? Az sem lehet túl kellemes.
2011. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Megértelek. Az előző élettársát nem érdekelte, hogy hol van, mert addig Ő pasizott. Ehhez szokott hozzá, de helyesen teszed, hogy szóvá tetted. Egyrészt az aggódás másrészt tudnia kell mettől meddig. Lehet, hogy választani fog ?
2011. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!