Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak hogy nem hiányzik,...

A páromnak hogy nem hiányzik, hogy együtt kettesben is töltsünk időt?

Figyelt kérdés

kint dolgozik, 1, max. két hetekre jön haza

amikor itthon van, minden áldott nap hol ehhez a rokonhoz megyünk, hol ahhoz, hol nyársalni stb

de kettesben csak este otthon és az ágyban vagyunk


én meg mindig azt várom mikor lesz már egymásra is időnk


amikor ezt említettem neki, nézett rám nagy szemekkel és nem értette, hiszen a rokonlátogatások alatt is együtt vagyunk alapon. tehát neki nem is hiányzik, különben értené miről beszélek.


vagy nem kellene nekem sem hogy hiányozzon?

amikor kettesben napozunk, vagy sétálgatunk, vagy bármilyen szabadidő

vélemény?


2011. jún. 15. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Hogyne kéne. A kettesben töltött idő adja a kapcsolat magját, velejét. Ha kettesben nem tud az ember a párjával lenni, az nem jó, mert a többi ember jelenlétével esetleg a kapcsolat unalmasságát, megromlását próbálja leplezni. Remélem, nálatok nem ez áll fenn.
2011. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Nem hianyzik neki, mert nem szeret teged, nem vagyik rad.

Hadd a fenebe.

2011. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Jaj de aranyos...:)

A férfiaknak az együtt töltött idő nagyon tág fogalom ám:) majd meglátod,ha összeköltöztök.

Nálunk: hétvégén én a lakásban, főzök, takarítok, gyerekezek. Férjem az udvaron, fát pakol, gazol, autót szerel. Este megkérdezem, nem lenne-e kedve valami programhoz, hogy végre együtt legyünk, erre ő: "de hát egész nap itthon voltam!"

Vagy: délelőtt bevásárlás, délután megkérdezem, nem csinálunk-e valami közös programot, ő: "de hát voltunk bevásárolni!"

A férfiak kicsit máshogy vannak összerakva, ez van.

2011. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Biztos honvágya van ott kinn, szenved, hogy el van zárva a megszokott környezetétől. Ráadásul idegenek (más nemzetek) közt van.

Ha megkéred rá, biztosan tölt veled időt a kedvedért kettesben. Mivel ő ott úgymond "egyedül" van, (izolálva a barátoktól rokonoktól) - így neki az a sürgetőbb hiány, hogy ezt a honvágyat enyhítse. Ha ez megvolt, elkezdene neki hiányozni a kettesben - egyedül - töltött idő is, csakhogy ez nem bomlik ki, mivel addigra vissza kell mennie.

Szerintem így lehet. Mondd el neki, mit kérsz tőle, és azon ne sértődj meg, ha neki mások a vágyai!


Nme említened kell, hanem komolyan, kifejezetten megkérned, és elmondanod, neked mennyire hiányzik, ez, pontosan fogalmazd meg, hogy te mit érzel! Azt meg ne akard megmondani(máskor) hogy ő mit érezzen - abból csak szívfájdalom születik.

Nagyon szeret téged - de ő két hétig nme beszélhet "normális" emberekkel. Idegen szokásokhoz kell alkalmazkodnia.

2011. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ha jobban belegondolok, az első randinkat kivéve, soha nem voltunk sehol kettesben (a mozit nem tudom beleszámítani, amikor nincs beszélgetés)mindenhova-nyaralás, szilveszter, stb haverokkal kell menni, vagy velük találkozunk.


de ő hogy tud így élni 4. éve?

nekem eddig a sok más problémám(bagatell) mellett ez fel sem tűnt, csak most

2011. jún. 15. 16:24
 6/12 A kérdező kommentje:

csak most olvastam 16:16-st

jó :)

2011. jún. 15. 16:26
 7/12 A kérdező kommentje:

2. 16:16

"biztosan tölt veled időt a kedvedért kettesben. "


így más, ha így van velem, mert én akarom és neki tul.képpen felesleges plusz


de megvigasztalódtam :)

2011. jún. 15. 16:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Direkt rohan a kettesben leves elol. Hogy miert? Ki tudja, biztos valami pszihologiai oka van ra. Fel az intim bezelgetesektol.
2011. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen volt? És csak most tűnt fel? Te egy társasági emberhez mentél férjhez! De nem vetted észre? Vga yte változtál? A kedvedért megteszi biztosan. De ügyelned kell, hoyg izgi legyen végig. Nme hiszem, h a férjed képes lenne órákig nézni a naplementét édes semmittevésben.
2011. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"ha így van velem, mert én akarom és neki tul.képpen felesleges plusz "

- ez hüleség. A következtetés a te - téves - magyarázatod.

Neki nincs igénye erre - mégsem "felesleges +" neki: ellenkezőleg: nagyon fontos dolog, amit adni tud Neked, hoyg örömet szerezzen. Fontos, mert téged boldoggá tesz. Ugye, ha megérti. De alapból ő mivel nem érez ilyet, nem tudja elképzelni, hogy te mit érzel. Ha csak "megjegyzed" - az neki semmi, elfelejti. Alaposan el kell magyaráznod ezt a számára ismeretlen vágyat. H amegérti, hoyg neked fontos, biztos megteszi - és ki tudja? Talán közben ő is rájön az ízére? Talán ő népes famíliából származik. Vagy hetes.

[link]

2011. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!