Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak hogy nem hiányzik,...

A páromnak hogy nem hiányzik, hogy együtt kettesben is töltsünk időt?

Figyelt kérdés

kint dolgozik, 1, max. két hetekre jön haza

amikor itthon van, minden áldott nap hol ehhez a rokonhoz megyünk, hol ahhoz, hol nyársalni stb

de kettesben csak este otthon és az ágyban vagyunk


én meg mindig azt várom mikor lesz már egymásra is időnk


amikor ezt említettem neki, nézett rám nagy szemekkel és nem értette, hiszen a rokonlátogatások alatt is együtt vagyunk alapon. tehát neki nem is hiányzik, különben értené miről beszélek.


vagy nem kellene nekem sem hogy hiányozzon?

amikor kettesben napozunk, vagy sétálgatunk, vagy bármilyen szabadidő

vélemény?


2011. jún. 15. 16:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

a hetes típus igen, ő, kivéve az utolsó bejegyzést, soha nem szétszórt és mindig halálpontos, sehonnan nem késik el, sőt, ha késésben vagyunk olyan ideges, hogy fel tudna robbanni

amúgy az elején is feltűnt, hogy ilyen, pl amikor el akartunk menni strandra, épp felhívta egy haverja és lelépett vele

meg volt olyan, hogy magánügyekről beszélgettünk erre megint egy telefon éy tisztán látszott rajta, hogy MEGKÖNNYEBBÜL, hogy nem kell tovább beszélgetnünk

szóval fel tűnt, csak nem vettem róla ténylegesen tudomást.

de mostanra már szabályosan frusztrál, hogy az évek alatt semmire nem tudok visszaemlékezni, amin mosolyognék egyet, vagy örömmel töltene el, hogy de szép volt.

ahogy viszont a volt kapcsolataim egy-egy pontja még most is örömmel tölt el, mintha filmben lettem volna, olyan pillanatok, napok voltak.

vele meg semmi ilyen!

2011. jún. 17. 11:56
 12/12 anonim ***** válasza:

16:14-es vagyok.

Meg mindig nem ertem mit keresel egy ilyen srac mellett.

Az irasod alapjan, foleg az utolsonal, levonhatod a kovetkezteteseket: nem vagy fontos neki, nem szeret teged!

Szerintem kenyelembol van veled. Mig nincs lo, van szamar.

Ha ennyire boldogtalan vagy, szakits mar vele, basszus!

Ezen szerintem mar nincs mit targyalni vele. Egy onzo, bunko, boldogtalan es nem erdemes foglalkozni vele, foleg bankodni miatta.

Legyen mar eszed, ha eddig nem volt, es szakits a sajat javadert!


26L

2011. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!