Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adott egy pasi (41), és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy pasi (41), és egy nő (21). Egy éve ismerjük egymást, eddig semmi, csak barátok. Most másfélét napot kettesben együtt töltöttünk. És nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mármint nem volt úgy semmi,még csak egy csók sem...VAgyis ő megpróbált mecsókolni,de kitértem,egész éjjel beszélgettünk,egy cseppett sem aludtunk,megértjük,szeretjük egymást(Mint barátok),de ahogy alakul,mindketten többet szeretnénk.Az adalék,hogy van 3 gyereke,jól szituált,és nincsenek beteges hajlamai...

Mit gondoltok?Lenne értelme?


2010. jan. 14. 23:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%

21 évesen három gyermek és jól szituált? lenyúlta a gyermekek apjait? a gyerekek hol voltak másfél napig?


miért nem engedted, hogy megcsókoljon?

2010. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok.Csak én 3-4 éve ismerem a pasit aki szintén 41 éves... neki is vannak gyerekei 2 .

De nagyon imádom.Korkülönbség köztünk is van én 19 vagyok.

Szerintem próbáld meg :)Korkülönbség miatt ne aggódj.Nem mindig az számít. :)

2010. jan. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

A pasi 41..Én vagyok a nő:)

Miért?Mert nagyon szeretem,és a 3 gyerkőcöt is...nem tudom,hogy mi lenne,ha folytatnák...Amit el sem kezdtünk?!

2010. jan. 15. 00:04
 4/19 A kérdező kommentje:
És a gyerekek éppen az anyukájuknál voltak.
2010. jan. 15. 00:04
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szereted akkor meg főleg próbáljátok meg :)

00:03-as voltam :D

2010. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Azért legtöbbször igenis számít. De itt nem is csak ebből áll a "gond".


Tekintve, hogy értelmes, megfontolt lánynak tűnsz, így szerintem egy próbát megér.:) Tetszik a hozzáállásod. Nem hiszem, hogy nagy butaságot fogsz csinálni. Miért ne lehetne megpróbálni? Max nem működik, na bumm.


22/L

2010. jan. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hol a gond? Minden együtt van. Te gondolom szép vagy, nála ott a "jól szituáltság", magyarul a pénz, a gyerekeit is elviseled: kell ennél több?
2010. jan. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%
egy 21 és egy 41 éves??? gyerekekkel? nemááááááár...:S
2010. jan. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Ribi vagy, ennyi. Reméljük, elüt egy busz.
2010. jan. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

02:34-es...ebben mi a ribiség?Az hogy nem dobtam oda magamat?Ha igen,akkor tényleg az vagyok...De ha az,hogy szeretem,vagy hogy a gyerekeit is,akkor nem értelek!!!

Jól szituáltság alatt nem csak a pénzt értettem,normális munkahely,ház,és őszintén szólva, a pénzzel,és egy lakással én is rendelkezem,így nem ezért lennék vele!!!

A többieknek köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 15. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!