Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Miért van az, hogy a mai pasik nem értenek a nőkhöz?

Figyelt kérdés

Nincs bennük semmi figyelmesség, semmi gyengédség.

Nem tudják hogyan kell udvarolni.

Fogalmuk sincs hogy kell a nőt elszórakoztatni, hogy úgymond "mitől döglik a légy".

A mai pasi azt hiszi, hogy meghívja a nőt egy csésze teára, és már (természetesen!) a tenyeréből eszik a csaj.

Tiszteletről meg már jobb, ha nem is beszélünk...

Miért van ez így??


2011. jún. 15. 18:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Azért, mert némelyik nő se ért a pasikhoz ...


Amúgy meg, nem tudom, hogy te milyen fickókkal randizgattál vagy létesítettél kapcsolatot, de én eddig bárkivel találkoztam, nem volt ilyen 'problémám'.

Nem minden pasi egy 'csőd' a csajozás terén!

Persze, egy tinit nem fog érdekelni egy elmélyült beszélgetés, de egy 25+ férfit se egy ereszd el a hajam discos, hányós buli ...

2011. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Miért, régen talán értettek?

Amúgy meg a legtöbb nő azt várja hogy találják ki mit akar, aztán megsértődik, és ez butaság. Nagyon idegesítő pedig én is nóő vagyok. És különben is minden nő más, hiába ért az egyikhez, mert a másik meg mást akar, ezt nem lehet megtanulni.

2011. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
*nő
2011. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Ez általánosítás. Mi az, hogy a mai pasik nem értenek a nőkhöz? Lehet, hogy Neked csak negatív tapasztalataid voltak a pasikkal kapcsolatban, de mint tudjuk nem minden pasi egyforma.


Amúgy nemcsak a férfiakat kell hibáztatni, mert a nők is nagyon sok mindent rosszul csinálnak! Pl. rengetegen mondják, hogy a mai modern nők is nyugodtan kezdeményezhetnek, sőt van olyan is, hogy a nő lohol a férfi után, ez se így működött régen... Minek törje magát "feleslegesen" a pasi, ha a nők már a mai világban teljesen átveszik az ő szerepüket? Hülyék lennének, és igazuk is van.


De ez is csak egy általánosítás.... Mint ahogy a Te kérdésed is...

2011. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Pontosan, ahogy írod. A férfiak tenyeréből eszünk. Sajnos én is bele estem ebbe a hibába, most már nagyon máshogy csinálnám. A nők nagyon is elkényeztették a férfiakat, és ez az, amiről te is írsz. Se tisztelet, se udvarlás. De mit várunk el, amikor némelyik nő (és sajnos a többség) úgy viselkedik, mint egy ócska ribanc? :(
2011. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha megismersz valakit és már az eljén nem tisztel,és nem becsül,akkor minek folytatni a kapcsolatot,keress mást! Ha minden pasi ilyen akit megismersz,akkor mindet küldd el! Egyszercsak majd megismersz valakit aki normális,ha meg ugy érzed nem,soha,akkor meg talánmásfelé kellene keresgélni,nem bunkók között...:-)
2011. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Regen miert ertettek volna a nokhoz jobban? Noket elszorakoztatni? Mikor kint meloztak egesz nap a foldeken...? Regen az embereknek fele ennyi szabadidejuk sem volt. Hol volt ido szorakozni? Nem ertem, hogy miert hiszed, hogy most rosszabb.
2011. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 TOMAtm ***** válasza:
49%

miből gondolod h azért vannak a pasik h a nőket szórakoztassák?

nekem van saját életem amibe néha belekavarodik egy nő,de általában akkor ér véget a kapcsolat amikor azt képzeli h azért létezem h szolgáljam vagy nemtudom.aztán mikor közlöm h nem szeretnék találkozni vele többet mindíg az van h MIéééért?na vajon miért....

2011. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én olyan körökben forgok ahol tisztelik. Még egyszer sem volt tiszteletlen a párom...pedig eltelt már 4 év...és a barátnőim párjai közös jó barátaink szintén nem tiszteletlenek. Szerintem a kulcs az, hogy meg kell találni kivel, mikor, hol...
2011. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
talan amit felsoroltal a no megcsinalja a ferfinak ?a francot
2011. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!