Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem értenek meg.

Mit tegyek? Nem értenek meg.

Figyelt kérdés
Még évekkel ezelőtt leköltöztünk a fővárosból egy eldugott kis faluba.Már az elején se tetszett semmi a faluban.Van itt két üzlet,meg egy kocsma,azon kívül semmi.Egyszerűen sehova se lehet kimenni.Családom sose értetette meg,miért nem járok ki a faluba,miért nem barátkozom az itteni fitalokkal.Az itteni fiatalok nagy része már elzüllik 12-13 éves korában,suliból egynesen a kocsmába mennek a 13 évesek is már,aztán kárt tesznek pl a buszmegállóban,széttörik a padokat,cserepeket.Ilyenekkel nincs kedvem haverkodni.Nincs kedvem rossz társaságba keveredni.
2011. júl. 13. 14:32
 1/7 A kérdező kommentje:
elnézést,fiatalokkal
2011. júl. 13. 14:33
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el szuleidnek ugyanezt, lehet nem tudjak mi megy a faluban.

Gratulalok, ertelmes vagy. Ne is zulj el.

2011. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy normális fiatal sincs az egész faluban, akivel szívesen barátkoznál? Szerintem vannak, csak ők is otthon ülnek mert nem akarnak az általad említett társasággal vegyülni. Szóval őket kellene felkutatni, gondolom használod a közösségi oldalakat, akár ott írni nekik. Bár nem tudom, ha annyira kis falu, van-e internet elérhetőség egyáltalán...Ez csak tipp volt. Ha senki normális nincs, hát akkor nem tudom...
2011. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen,vannak normálisak,de ők otthon ülnek
2011. júl. 13. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is faluban lakok, de kimozdulok, habár az itteni közösséggel nem sok kapcsolatom van. Főleg, a pletykák miatt. Ha valamit rosszul teszek, az egy lavinát indít el. Inkább bemegyek a legközelebbi városba, és ott elmegyünk barátnőimmel, vagy Szegeden vagyok a barátommal.
2011. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor mint elozo irta, keresd fel oket, jojj ossze veluk.
2011. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is a barátnőimmel inkább elmegyek a közeli városba,de nekem hiányzik az a nagyvárosi élet
2011. júl. 13. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!