Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek sehova, az a...

Ha nem megyek sehova, az a baj, ha megyek, akkor az. Normális ez?

Figyelt kérdés

Ha itthon vagyok, akkor az a baja a szüleimnek, hogy miért nem megyek szórakozni, stb

Ma megyek koncertre, és már 4 napja ezzel szekálnak folyamatosan. Már ott tartok, hogy inkább el se emgyek.


Nem értem őket.


15/L


2011. jún. 16. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Ok sem tudjak eldonteni, hogy megis mit akarnak.

Akrjak hogy elvezd a fiatal korodat, szorakozz, emberekkel legyel, de feltenek is.

2011. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt, sőt van is, a korodbeli húgommal is ugyanezt csinálják. Kikészítő, megértelek. :S De sokmindent nem tehetsz, felhozhatod nekik, elmondhatod nekik a problémádat, de az ilyen érthetetlen szülőknél szerintem ez se ér sokat. :S
2011. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Talán az a bajuk, hogy nem oda mész, ahova ők akarják, hogy menj.


Például én gyerekkoromban inkább kirándulni mentem volna mindig, anyám meg jobban örült volna, ha a falusi diszkóba jártam volna a falusi gyerekekkel...

2011. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

koncertre én sem szívesen engedném a gyerekem.

De ha te erre készülsz már egy ideje akkor menj el.Ha egyszer már elengedtek akkor ne gondolják meg magukat.


Szerintem szeretnék ha néha kikapcsolódnál, de közben meg féltenek is.

2011. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet nem koncertezésre értik, hogy menj valahova, hanem pl a barátnőddel fagyizni, moziba, sétálni, ilyesmi. Nem tudom, talán ez lehet.
2011. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

ja és nálam is az volt, hogy inkább nem is mentem sehova, csak ne legyen veszekedés.


De bánom, mert gyakorlatilag úgy érzem, hogy nem éltem semmit. És jó viszony sincs a családban, hgoy azért megérte volna...


Menj ahova csak tudsz és nem rossz dolog. Majd megunják a pampogást...

2011. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kb 3 hete mondom, hogy mennék erre a koncertre, addig örültek is neki.

De amióta már biztos, hogy megyek, azóta ez van...

2011. jún. 16. 14:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs egy hete, hogy egy pszichiáter (nem az enyém, csak magánemberként) :D azt mondta nekem: "Nincs olyan, hogy normális." Ennél tömörebb megfogalmazást én erre még nem hallottam. Van szokványos, van elterjedt, van kirívó meg még sok minden. (Ő meg bolondokkal foglalkozik. Szó szerint.)


Ergo a szüleid biztos nem őrültek, megvan a maguk sok-sok baja, megvan annak is az oka, hogy így viselkednek, és ez nagyjából nem a Te dolgod, Téged most csak kényelmetlenül érint. Próbáld meg magad túltenni ezen, és érezd jól magad a koncerten! Ennél jobbat nem nagyon tehetsz. Szerintem.

2011. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van mindig. Az volt a "legjobb" amikor érettségire tanultam, és a tesoim mentek velencei-tóra.A szüleim teljesen kiborultak,hogy én miért nem megyek, és ezzel szekáltak folyamatosan..
2011. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek!


El fogok menni, remélem utána se fognak ezzel b@szogatni...

2011. jún. 16. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!