Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minél hamarabb szeretnék...

Minél hamarabb szeretnék elköltözni otthonról. Hogyan csináljam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Háttér-információnak röviden annyi, hogy nem a legjobb a szüleimmel a kapcsolatom, azt hiszik pénzzel mindent meg lehet oldani.. A testvéremmel sem jövünk ki valami jól, egyfolytában hazudozik, engem is belekever a sz_ros kis játszmáiba.

Szeptemberben betöltöm a 18-at és szeretnék innen elhúzni minél hamarabb, csak nem tudom hogyan csináljam. Tavaly dolgoztam egész nyáron, de abból a pénzből nem maradt semmi, idén meg megszűnt az a hely, ahol melóztam, egy csomó más hely telített, ahol meg szükség van emberekre, ott meg 18+os embereket keresnek, pl kasszába, vagy tescoba éjszakai műszakba, én meg abból még pont kicsúszok.

Az összes félretett pénzem 18 ezer forint, ami hát nem valami sok, egy hónapra éppen elég éhen halni, se.

Szóval nem tudom mihez kezdjek, valami gyors ötlet kellene, gondoltam ide kiírom végső elkeseredésemben, hátha.

Ha bárkinek bármilyen építő jellegű véleménye, ötlete, tanácsa van, nagyon szívesen olvasom.


2011. jún. 16. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1.Próbálj máshol is munkát nézni!

2.Próbálj jóba lenni a szüleiddel,szeretni őket,ők majd adnak pénzt,azt gyűjtsd!

3.Ne költsd el a pénzed!

4.Kérj házimunkáért csekély pénzt!Ha nagyon kell..

Aztán várd ki az időt.. és húzz el.. persze legyen vmi biztos munkahelyed.

2011. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs tisztességes önálló kereseted, addig nemigen érdemes.
2011. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg nem érdemes amig nincs biztos munkahelyed.(ami ált.határozatlan idejű és már nem pròbaidőn vagy,tehát legalább 4 hónapja melozz).ha ez nincs akkor felesleges elköltöznöd,mert utána elég gáz lenne visszakéredszkedni a szüleidhez.
2011. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

gondolom jövőre érettségizel.

a tanévben már betöltöd a 18at, hétvégén, péntek du. melózhatsz, akár éjjel is.


tavaszi-őszi szünetben egész héten melózhatsz.


csináld meg jól az érettségit, hogy felvegyenek valami távolabbi fősulira. ott lakhatsz koleszon, és mellette melózhatsz is. egy évet valahogy bírj ki, hamar elrepül.


és addig próbáld minimalizálni a konfliktusokat az ősökkel és a tesóddal is.

2011. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És hová mennél? Gondolom, albérlet. Akkor próbálj úgy, h minél többen legyetek egy helyen, mert úgy sokkal kevesebbet kell fizetni.

És keress melót, tök mindegy mit, csak pénzt hozzon. Mekiben, burgerben nem tudsz? Vagy szórólapozás, öhm... kerti munka, kocsimosás szomszédoknak? Amíg nincs fix.

2011. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon extra takarékosan élnél albérletben többedmagaddal, min.60 e.Ft jövedelem kellene egy hónapra. Márpedig azt ilyen-olyan himi-humi munkával nem tudod összeszedni. Ha még ősszel is tanuló leszel, próbálj kollégiumba menni, de ott is fizetni kell.
2011. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És ha barátaiddal, haverokkal össze költöznétek egy albi-ba közösen? Bár ennek az esélye elég csekély...Vagy ideiglenesen költözz egyik közelebbi barátodhoz, addig meg melót nézz..Nekem még van erre 2évem, úgyhogy irigyellek..:/
2011. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!