Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel?...

Mit csináljak a barátnőmmel? Olyan gyerekes.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Valamelyik nap az egyik barátnőm(14 éves) felhívott - amúgy nem is találkoztunk mióta pasija van (1 éve) - és elhívott beszélgetni. Szóval mentem és végig a pasijáról dumált, hogy ő most szakítani akar vele, mert a fiúnak szabadság kell, meg hogy megunták egymást meg ilyenek. Én meg nem vagyok a szavak embere, szóval nem tudtam neki mit mondani, csak annyit, hogy majd megoldódik. Aztán másnap áthívott hozzájuk és megint csak a pasijáról beszélt, mondjuk engem nem zavar meg megértem, csak azért mégis a barátnője vagyok és meg nem kérdezné hogy velem mi a helyzet vagy ilyenek. Na de a pasija megtudta hogy az egyik buliban egy fiú elhívta beszélgetni bnőmet, meg ráhajtott, de a csaj elküldte szóval nem történt semmi. Erre a pasija kitalálta, hogy ez már egy végzetes hiba(?) és mindenképp szakít. A csaj itt verte a fejét a szekrénybe, én meg nem tudtam mit mondani, mert annyira hihetetlen számomra, hogy ennyire gyerekesek legyenek. Amúgy mondhatok neki akármit, úgyse hallgat rám, igazából unom már az egészet, de nem szivesen hagynám magára mert még a végén megölné magát, vagy nem tudom. Igazából azt se tudom mi a kérdés, csak kiváncsi vagyok ti mit tennétek vagy mit kéne neki mondanom. Köszi előre is
2011. jún. 17. 13:09
 1/5 napietus ***** válasza:
96%
azért gyerekesek, mert gyerekek. majd felnőnek.
2011. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

eszébe jutottál egy év után,végre valakinek panaszkodhat,a többiek biztosan unták már hallgatni.

ne érj rá többet,amikor hív,hogy nyafoghasson. nem fogja megölni magát,azt nem az ilyen csajok szokták. ez a csaj nem a barátnőd,csak kihasznál.

2011. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, egy ostoba hisztéria a csaj... kerüld el és majd megembereli magát.
2011. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én is gyerek vagyok, mégis felfogom hogy a pasija egy gyökér.


köszi a válaszokat!

2011. jún. 17. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért? A pasija hány éves?!

Vagy pedofil, vagy még ő is gyerek, vagy mitudomén!


Egy kis tapasztalatgyűjtés később még hasznos lehet...

2011. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!