Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel?...

Mit csináljak a barátnőmmel? Félek hogy "elszajhul".

Figyelt kérdés

Tetszett neki egy srác pár hónapig,smároltak is,volt is nála,az a lényeg hogy a barátnőm kiábrándult belőle,mert megbántotta. De most a bulikban oda megy a pasikhoz(mondjuk a pasik is hozzá),és smárolnak,táncikálnak(persze egy éjszaka csak egy sráccal smárol),tudja mondjuk hol a határ,nem teszi ki a melleit,normális meg minden,csak nagyon félek hogy mi lesz így vele. Most keresi a kapcsolatot,de rettegek hogy valaki szépet-jót mondd neki,és... :/ Rossz nézni ahogy szegény szenved,mert tudom hogyha boldog lenne,soha nem csinálna ilyet,de nagyon vágyik egy pasira. Mit tegyek? :(

16L / 16L


2011. ápr. 27. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nincs véletlenül a környezetetetkben olyan srác, akiről lerí, hogy szereti, és esetleg bejönne a barátnődnek is?
2011. ápr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%

Te szerintem ebben az esetben semmit sem tehetsz.O most jelenleg abban a korban van,amikor fejjel megy a falnak.De az biztos ,hogy ezek utan,hogy minden buliban massal van ,nem tud kialakitani majd komoly kapcsolatot.A fiuk is pletykalnak,elmegy a baratnod hire,igy ha ossze is akarnak majd vele jonni,csak azert lesz,mert ugymondd konnyuveru.


Te annyit tehetsz,hogy leulsz vele komolyabban beszelgetni,es elmagyarazod neki a sajat velemenyed,es azt,hogy ezzel csak azt eri el ,hogy mindenki ki fogja hasznalni.Ha normalisan viselkedne konnyen talalna maganak valakit,de igy csak ki fogjak hasznalni.


Remelem eszhez ter hamarosan ,mielott meg nem lesz tul keso.Ha igy megy tovabb mindenki rola fog beszelni,es elterjed a hirneve.

2011. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

Tinilány és csak úgy bulizni jár és csókolozik is?

Hát nehéz kérdés, ez komolynak tünik. Én felhívnám Schmitt Pált, talán ő segithetne.


Vörös a lány?

2011. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem feleslegesen aggódsz. Elég sokan csinálják ezt fiatalon, majd jön egy komoly kapcsolat és abbahagyja. amíg nem fekszik össze minden héten más pasival, addig nincs gond.
2011. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem vörös.


Neeem,nem fekszik le senkivel,csak nagyon szomorú a srác miatt,akivel nem jött össze neki. :( Énis nagyon sajnálom szegényt,mert amúgy egy nagyon aranyos lány,nagyon jó barátnő,mindenben segít ha kell,elmondhatok neki bármit,a külseje sem r*bancos,csak rossz nézni. :(

2011. ápr. 27. 12:16
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem fog nála sokáig tartani ez a korszak.Jól látod a helyzetet,valószínűleg elkeseredett és ilyen dolgokba menekül.Jobb tanácsot nem tudok neked adni mint azt,hogy beszélj vele: mondd el neki,hogy ez így nem megoldás.16évesen egyébként sem tudom miért kell elkeseredni és minden áron pasit fogni :) Miért nem lehet megvárni,amíg magától alakulnak a dolgok.Inkább legyen később,de az jó legyen,minthogy összejöjjön az első jelentkezővel csak azért,hogy legyen valakije,aztán csalódjon benne.A minőség a lényeg nem a mennyiség-mindig ezt mondom :)

21/L

2011. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Még sokszor lesz szomorú. Ez a kamasz kor. Majd elmúlik. Te meg ne izgulj érte. Egyengesd a saját utadat.
2011. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2%

Tudok jól fizető melót neki, neked is, gondold meg.

Rudtánct nyomod?

2011. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Legyél sokat mellette, érezze, hogy vele vagy, támaszkodhat Rád, ha kell, legyél továbbra is együttérző. Mutass neki jó példát, annál tökéletesebb eszköz a nevelésben nem létezik, mint ha látod, hogy a másik hogyan csinálja, és úgy megy neki, sikerei vannak, összejönnek a dolgai, boldog.
2011. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Semmit. Amit csinál, az még nem tragikus, nem lesz belőle semmi baja.

Naiv és keresi a pasikat meg önmagát, ez minden tinilánnyal így van. Csak mindenkinél másképp jelenik meg.

Majd ha felnő, megkomolyodik :)

2011. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!