Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel?...

Mit csináljak a barátnőmmel? Néha már azt hiszem hogy elküldöm a francba! Bővebben lent

Figyelt kérdés
Bocs, hogy igy fogalmazok, de már engem ez nagyon idegesit! 7.-esek vagyunk mindketten. Mindentől fél! Oké, jól teszi, hogy nem rombolja az agyát hülye horrorfilmekkel, meg ilyenekkel. De akkor is: Még egyszer sem látott egy horrorfilmet sem, ha már meglát egy picit félelmetesebb arcot egy műsorban, eltakarja a szemét, mint egy ötéves. Barátnőmmel szerveztünk egy kisebb pizsibulit, ahova ő is eljött volna, de ő azért nemjött, mert horrorfilmet fogunk nézni. Ráadásul nem mer egyedül elmenni WC-re, nem mer egyedül lenni egy szobában, vagy például legutóbb a suliban nyitva volt az ablak, és fújt a szél. A szellő miatt az ajtó egy kicsit kinyilt, és a barátnőm szó szerint sikitva rohant ki. Jöttek fel a tanárok, hogy mi történt. Hát mit ne mondjak nagyon ciki helyzetbe hozott. Mindenhova kisérgetni kell, mindenhova követ! Mit csináljak vele?
2010. dec. 5. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem csinálhatsz semmit vele, biztos van oka rá hogy fél, Hozzám betörtek, felkeltem kimentem, és nem volt ott már senki... ajtó volt csak nyitva, azóta villanyt kapcsolok a szobába úgy alszok csak el. És én nem 13 éves vagyok hanem 25 éves.Ismerek olyat aki bepisil és 15 éves azóta amióta autóbalesete volt. csak busszal jár.. Inkább segíteni kéne neki és nem elküldeni. 25N
2010. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elég fura, hogy mindentől megijed.

Nem érte vmi a múltban vagy hasonló hogy így reagál mindenre?

Vagy otthon még a széltől is óvják?

2010. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

valóban kissé túlreagálja a dolgokat, de bevallom neked, 21 éves vagyok és nem vagyok hajlandó horrorfilmeket nézni, sőt egyet sem láttam. bizonyára gáz vagyok. egyszerűen nem bírom a darabolós filmeket, meg ha valaminek kilóg a bele.

az hogy mindenhova követ meg kísérgetni kell azt jelenti hogy ragaszkodik hozzád ^^ ha meg ennyire nem bírod elviselni, nem is vagytok igazi barátnők

2010. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem történt vele semmi, direkt meg is kérdeztem, mert úgy gondoltam, mint az első. De nem. egyszerűen csak tulságosan hisz a szellemekben. semmi trauma vagy ilyenek.
2010. dec. 5. 13:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Akkor csak ilyen a természete, ezzel nem tudsz mit csinálni.

2010. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, remek barátnők vagyunk, eddig is elfogadtuk igy, de most már még idegesitőbb. A követés nem a ragaszkodást jelenti nála. Legalábbis már nem. De ha igazából ismernétek, már titeket is idegesitene. Nem mondom, remek barátnők vagyunk.
2010. dec. 5. 13:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van valami, amit neked sem mer elmondani.
2010. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt a félénkséget majd kinövi, mikor idősebb lesz meg nőiesebb önbizalma is megnő majd. Szerintem légy vele türelmesebb, meg ha a helyében lennél, szerintem te sem akarnád hogy elküldjenek a francba.
2010. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az nem kor és érettség függvénye, hogy ki mennyire ijedős. Nekem van huszonéves ismerősöm is, aki konkrétan megijed a horrorfilmektől és nem hajlandó sötétben aludni. Erről nem ő tehet, basszuskulcs (még az is lehet, hogy vmi trauma van a háttérben, amire nem emlékszik teljesen, vagy nem akar róla beszélni). Ha neked derogál a társaságában lenni, és elfogadni, hogy ő ilyen, akkor mondd meg neki, és kész.
2010. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16:29 vagyok... bocs, a válaszodat akkor még nem láttam. Attól függetlenül lehetett olyan trauma az életében, amire konkrétan nem emlékszik. Vagy egyszerűen ilyen az alapterészete. Ha vmi zavar vele kapcsolatban konkrétan (pl. hogy sülve-főve együtt akar lenni veled), akkor mondd meg neki, hogy ez téged zavar, kínosan érzed magad emiatt stb. Hidd el, ha nem szemét vagy hülye, akkor meg fogja érteni, és megpróbál majd változtatni.
2010. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!