Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámékkal? Már...

Mit csináljak anyámékkal? Már nagyon unom.

Figyelt kérdés

Minden nap minimum 200x elmondják, hogy miért nem vagyok olyan mint a szomszéd. (Ő fiú én meg lány) És, hogy miért nem megyek ki focizni, miért nem tanulom én is végig az egész nyári szünetet, miért nem megyek el itthonról. Az elmenéssel az a baj, hogy nem engednek, de azért mondják, hogy menjek. Meg a kedvencem az, hogy miért nem tudok én is olyan okos lenni és kisportolt mint ő mert akkor tudnának ők is dicsekedni. Én ilyenkor mindíg mondom, hogy ez engem egyáltalán nem érdekel. Persze ilyenkor jön az, hogy ez nem is igaz és miért nem vallom be, hogy pont olyan akarok én is lenni. Ezt már 2 éve hallgatom minden nap. Most vagyok 16 az év végim viszonylag jó lett csak egy 4es lett a többi mind 5ös. 8 éve járok lovagolni versenyszerűen is tehát sportolok.

Valami ötlet, hogy megértessem velük, hogy már unalmas és idegesítő ezt hallgatni egész nap?


2011. jún. 17. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A szüleid fiút akartak ,te lány lettél,itt van a kutya elásva.De remélem azért nem karnak fiúnak öltöztetni,mert az már beteges lenne.
2011. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A legeslegfontosabb: BESZÉLJ VELÜK!!!! De ne ordítva, flegmázva, vagy ilyenek. Ülj le és mondd el, hogy van valami velük kapcsolatban, ami nagyon nyomja a szívedet.
2011. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van egy hugom is, neki semmi ilyet nem mondanak, lehet, hogy van ebben a fiú dologban valami. Köszönöm a választ.
2011. jún. 17. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is van ebben valami de még az is hogy nekik a külső számíthat nagyon, mivel sportolni stb akarnak elküldeni és hogy dicsekedjenek veled tehát nekik az lenne jó ha te lennél a tökély és dicsekedjenek veled hogy felnézenek rájuk milyen jó szülök és hogy mindenki rájuk irigykedjen sajnos vannak ilyen szülök ezzel tényleg csak azt teheted hogy szépen leülsz velük beszélni nyugodtan higadtan, ha ez nem használ megmondhatod nekik hogy ha nem változtatnak ezen a szokásukon és nem veszik észre hogy te mást szeretnél nem pedig csak azt amit ők akkor mondhatod nekik hogy ha így folytatják elveszítenek ez fájni fog nekik de én is hasonló szituban voltam és nálunk odáig fajult a dolog hogy elköltöztem és azóta belátták a hibájukat és nagyon jó a kapcsolatunk :) sok sikert!!!
2011. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kérdezd meg h. miért nem szeretnek úgy ahogyan vagy?És beszélj velük, hogy iszonyatosan rosszul esik, h. meg akarnak változtatni és azt akarják más legyél ami.fogadjanak el olyannak amilyen vagy, örüljenek h. egészséges vagy,nem vagy ronda,normális értelmes lány vagy stb.
2011. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te jó ég!!!Hát a biziben egy négyes és lovaglás is,én írtó büszke lennék rád az biztos!
2011. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!