Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya vagy szép feleségnek...

Csúnya vagy szép feleségnek tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Változtatok külsőleg a házasság alatt? Ha igen, milyen irányba?
2011. jún. 17. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Csak a ket szelsoseg van, hogy csunya meg szepseges? Azert ez ennel arnyaltabb szerintem...mindenki valtozik, ahogy mennek az evek, max. nem veszi eszre.
2011. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 eNerdzsy ***** válasza:
64%

Ha azt vesszük alapul, hogy általában huszon évesen házasodnak a nők akkor, lehet e egyáltalán feltételezni, hogy "pozitív" irányba változzanak hosszabb távon?


Sok munka, kevesebb mozgás, szülés, stressz stb...

2011. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
szépnek
2011. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Ja persze, hogy ez eddig nem esett le!


Azért rohannak tök mindegy kivel összeházasodni a nők, mert tudják, hogy elfognak hízni, aztán a kutyának sem kellenek majd.


Tényleg érdemes megfogadni a "nézd meg az anyját vedd el a lányát" tanácsot!

:-))

2011. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez így egy buta kérdés! Szerintem senki nem fogja magát lecsúnyázni,de az egekbe magasztalni sem. A lényeg hogy elfogadd saját magad,az ember úgy is változik. A férjednek tetszel a többi mellékes.
2011. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, hogyne lehetne feltételezni?


Nem azért mondom, de tele vannak az utcák elhízott, igénytelen, narancsbőrös tizen-, huszonéves lányokkal.

Ha viszont valaki észbe kap és elkezd edzeni, figyelni a táplálkozásra, öltözködésére, megszépülhet 10-20 év múlva is.

2011. jún. 17. 18:11
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
én változtam minden irányba.Hosszába csökkentem , széltébe növekedtem.-:)jééé, akkor ez nem is változás, ha négyzetméterben számolom-:)
2011. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Egy BIZTOS, Nem a +irányba történő változástol lesz jobb a párkapcsolatod.
2011. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de a negatív irányba történő változástól megromolhat...
2011. jún. 17. 18:21
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Szia! Én még csak 20 vagyok, de értem miért tetted fel a kérdést. Sok fiatal nem törődik a külsejével, mert arra gondol, hogy még fiatal, majd leadja. Aztán összejön valakivel, és még jobban elkényelmesedik. Elveszi a pasi, és még rosszabb lesz. Én nagyon sportos irányban vagyok. Futok, táncolok, sokat biciklizem. Pedig több éve párkapcsolatban élek, szóval "meg lenne az okom" elkényelmesedni! De nem teszem. És később meg pláne nem. Amúgy akik fikáznak, azok a legrosszabbak, így védik magukat. Barátomnak említettem múltkor, hogy kezd pocakosodni. Erre ő: Én ugyan nem futok veled, de miattad csinálok felüléseket! :) Azóta csinálja, és azt mondta, már jobban érzi magát, és talán még az is megeshet, hogy eljön velem egyszer futni. :) Egyszóval te tegyél azért, hogy olyan lehess, amilyen szeretnél lenni. A válaszolók bunkóságával meg ne foglalkozz! :)

További Szép napot Neked!

2011. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!