Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem köszön meg dolgokat?...

Miért nem köszön meg dolgokat? Szóvá tegyem, utaljak rá?

Figyelt kérdés

a barátomról van szó. többször sütök neki sütit, vacsorát, segítek a dolgaiban. Ezeket általában meg is köszöni, bár nem lelkendezik, de tudom h nem az a típus. Én mindig megköszönöm ha udvarias(nagyon az amúgy). Van azonban h meg se köszöni a dolgokat, csak pl annyit mond, h finom lett amit főztem, meg h órákig segítek neki(mikor ő segít nekem én mindig kimutatom hálás vagyok), és egyszerűen nem is látom h értékelné. persze, természetes h segítek neki ha szüksége van rá, de jól esne ha megköszönné. Mondjam ezt így el neki? Ez olyan direkt, félek h nem egészen azt érném el vele, amit szeretnék. talán ha rávezethetném, de hogyan? köszönöm

21L/F


2011. jún. 17. 22:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

már megint egy olyan kérdés mikor nincs semmi probléma ,de attól még csinálsz magadnak.


egyáltalán a problémát sem értem mert megköszöni ,de ez neked kevés. ha dugásra vágysz tőlem megkapod pécs 21/f

2011. jún. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én értem, hogy miről beszélsz! Ha segítek a férjemnek ( ami elvileg természetes) akkor elvárom, hogy megköszönje és igen is dicsérjen meg, mert nem várhatná el akárkitől, hogy ilyen fajta segítséget nyújtson ( néha úgy kell dolgoznom, mint egy férfinek). Nekem jól esik a dicséret, de én is dicsérem őt és értékelem, ha segít nekem.
2011. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nincs mibe belekötni mi? Tipikus nő.Szüksége van a feszültségre.Nincs problémád de kreáltál egyet magadnak.GRATULÁLOK!
2012. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!