Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előttetek mer sírni a pasitok/...

Előttetek mer sírni a pasitok/férjetek? Ti hogy álltok ehhez, hogy viselkedtek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nálunk már előfordult, és tök örülök, hogy teljesen nyitott mer lenni velem. Nálatok mi a helyzet?
2011. júl. 28. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Előfordult már, szerintem természetes.
2011. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Volt már ilyen. Akkor együtt sírtunk.... (érzékeny lelkületű ember vagyok)
2011. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cuccster ***** válasza:
74%
Én mindíg a bambin sírom el magam, meg a lesszin :) Meg ha ráejtek valamit a lábujjamra.. :)
2011. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már olyan, hogy sírt. Egyszerűen átöleltem és hagytam, hogy kisírja magát. Merthogy ő is emberből van, neki is fájhat bármi és neki is lehetnek könnyei. Jobban örülök, ha kisírja magát, mintha infarktusban vagy rákban vagy más bajban elhunyna, fiatalon, csak mert elfojtja a bánatát és nem mer sírni, mert "nem férfihoz illő".
2011. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még nem volt rá példa. 8 éve vagyunk együtt, de még nem történt olyan dolog, ami miatt sírni kellett volna. Én sem sírtam és ő sem. Ez nem elfojtás, egyszerűen nem volt olyan problémánk, ami miatt sírni kellett volna.
2011. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lányunk világrajövetelénél sírt, könnyezett. :)
2011. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Együtt sírtunk a pozitív teszt fölött :)

Amúgy meg egy teljesen természetes dolog, ahogy mi nők, a férfiak is begőzölhetnek időnként, amit ki kell ereszteni!

(Volt egy pasim, aki napjában 2-3 bőgőrohamot levágott, többnyire nyilvános helyeken, na az durva volt...)


PASIK, NEM SZÉGYEN A SÍRÁS!

2011. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4,5 éve vagyunk együtt a párommal, de még sosem láttam sírni. Ő inkább elfojtós típus sajnos, így nevelték... Örülnék, ha egyszer megtörne ez a dolog, és kiderülne, hogy nem egy robottal élek együtt. :)
2011. júl. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6 éve vagyunk együtt a férjemmel. Nem láttam sírni addig, míg ki nem derült, hogy apukája rákos. Én már a kórházban bömböltem, ő tartotta magát egészen a kocsiig. Beültünk, és elkezdett sírni. Annyira zavarban volt, hogy felvette a napszemüvegét, a kis buta. A szívem majdnem megszakadt érte. Megbeszéltük, hogy nem szégyen, és igen is ki kell, hogy adja magából. Onnantól kb 6 hét alatt meghalt apósom, és minden délután sírtunk hazafele a kórházból.

Sztem ez nagyon szükséges ahhoz , hogy fel lehessen dolgozni egy problémát. Soha nem láttam ezért kevesebbnek, vagy kevésbé férfinek. 2 héten belül szülöm az első babánkat, és titkon reménykedem, hogy megleshetem végre akkor is mikor örömében fog könnyezni. Ettől színes az élet, hogy mertjük megélni a történéseket, ha jók, ha borzalmasak.

2011. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!