Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen "kapcsolatban" vagytok...

Milyen "kapcsolatban" vagytok edesanyatokkal?

Figyelt kérdés
en mondjuk arra celzok,hogygy eltudtok vele beszelgetni mint egy barattal,vagy nem mertek beszamolni neki mindenrol.en az utobbikent vagyok.
2011. jún. 18. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem merek vele semmiről sem komolyan elbeszélgetni.Hihetetlen,hogy miket nem reagál.:/:@
2011. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem tökéletes anyukám van..:):)<3
2011. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sz.ar kapcsolatba,tönkre tette az életem,alkoholista.

Szerencsére eljutottam arra a pontra,hogy már leszarom.

2011. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Egyetértek. :) Barátnőm és az Anyukám is egyben. Megért,mellettem áll,tanácsot ad,ha az kell,akkor leszid,de tudom,hogy a saját érdekemben teszi. :)
2011. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó Vele a kapcsolatom! :) Egyszerűen imádom! Amellett, hogy Ő a világ legjobb Édesanyja, amellett a legjobb barát is. Hálás vagyok, hogy ilyen jó Édesanyát kaptam a jóistentől! :)


Én: 14/L, Édesanya: 55 éves

2011. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
12:55 enisigywagyok.en inkabb a ket evvel idosebb testveremhez fordulok ha nagy a baj,de hozza is ritkan.
2011. jún. 18. 13:46
 7/10 A kérdező kommentje:
es nem merem elmondani anyamnak miket csinaltam(nem is vagyok mindenre buszke,rossz tarsasagba keveredtem.)mert kepes egy honapig tarto buntetest is kiosztani.
2011. jún. 18. 13:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Szinte barátnők vagyunk, bár néha vannak dominanciaharcok, ő skorpió én bak, de azért jó a kapcsolatunk.

27N

2011. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az nemtokmindegy hogy most o skorpio es te bak.?:D demindegy.amugy enis skorpio vagyok anyam meg bak.^^
2011. jún. 18. 15:59
 10/10 anonim ***** válasza:

én se mindig

néha ugy jo elbeszélgetni vele dolgokrol

de vannak dolgok amikről jobb ha nem tud legyen az akármi

2011. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!