Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Vége a vizsgaidőszaknak, és már nagyon sok munkára jelentkeztem, de "majd hívunk"...

Tehát unatkoztam egy kicsit. Jó, nem baj, egyedül is jól tudom érezni magam, elfoglaltam magam, megtanultam egy új fogást főzni, írtam, átgondoltam az életem.

De tegnap-tegnapelőtt óta valamiért folyton rámtör a rosszkedv, és nagyon egyedül érzem magam. Baráti társaságom nincs, akikkel elmehetnék bulizni, strandra, vagy vásárolni (bár arra meg pénzem se jelenleg, és nem vagyok egy nagy pazarló amúgy se, szal ezt túlélem)

Anyával már beszélgettünk sokat, de nem akarom minden nyűgömmel őt terhelni.

Ismerkedni se nagyon tudok, mert egyedül nem megyek el diszkóba/kocsmába/strandra/sehova, szerintem az nagyon elkeseredett.

Tehát most nagyon egyedül érzem magam, és most valamiért nem érzem jól magam így. Normális az, hogy vágyom a társaságra, vagy ez függés?


2011. jún. 18. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem függés,ne görcsölj rá a dologra ennyire..

Amúgy egy mondatot nem értek az egészből..

"Ismerkedni se nagyon tudok, mert egyedül nem megyek el diszkóba/kocsmába/strandra/sehova, szerintem az nagyon elkeseredett. "

Mi nagyon elkeseredett??Vagy ki?

2011. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.:) Az oké, hogy baráti társaság sincs, de osztályból valaki, egy barátnő (akár fiúbarát is:), vagy több ember akivel jóba vagy? Biztos van valaki, akit barátodnak tekintessz.. Hány éves vagy? Azért gondoltam a sulira, mert mondtad, hogy sok munkára jelentkeztél.. Vagy esetleg fősulis/egyetemista vagy? Nincs valami hobbid? Jelentkezz valami táborba, biztos vannak idősebbeknek is, vagy valami tanfolyamféle.. Azért ezeket mondom, mert így találhatsz olcsót is, és szerezhetsz ismerősöket is. Sok szerencsét:) Bár segítene sokmindenkinek, ha ismernénk a korod..
2011. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
teljesen megértlek, ugyanez van most velem is, nekem sincs kivel bulizni mennem, én is csak tengek-lengek
2011. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ha valaki egyedül megy ismerkedni pl. strandra. (mm fiúval ismerkedni)

És lehet, hogy rágörcsöltem, csak most valamiért elég vt az egyedüllétből, már hónapok óta nincs baráti társaságom, se párkapcsolatom. És most se szükségből szeretném egyiket sem, de azért jó lenne. Meg addig továbbra is jól érezni magam egyedül, de azt már úgy látom nem megy:S

2011. jún. 18. 13:38
 5/7 A kérdező kommentje:

19/L

És igen, az egyetemről van, akikkel jóban lettem, de nem ilyen "menjünk valamerre" társaság, aki meg igen, az más városban lakik

2011. jún. 18. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon is normalis, hogy vagysz tarsasagra. Szerintem mast nem nagyon tehetsz, mint hogy keresel magadnak tarsasagot. Eroltesd meg magad, es menj nyugodtan egyedul. Ok, ne diszkoba, kocsmaba, de pl. strandra, moziba siman. En is egy idoben voltam igy, es kerestem olyan programokat amik erdekeltek, es egyedul mentem. Pl. szilvabefozo nap, lovas bemutato, visegradi jatekok, stb. Aztan lettek baratok es mar nem kellett egyedul mennem. Eloszor furcsa lehet, de probald ki! Most nyaron csomo fesztival, egesz napos muri van, keress olyat ami erdekel, tetszik, lehet tancolni tanulni, nyelvtanfolyamra menni, csomo ingyenes program is van. Felulsz a vonatra, es elmesz egy kozeli faluba, varosba, sok helyen vannak falunapok, ilyesmi. Szerintem vagj bele!

2011. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezek jó ötletek, és ami ingyenes, az okés is, de ami nem az, az már nem megy, mert pont azért dolgoznék, hogy legyen zsé, jelenleg nagyon nincs (családban sem nagyon, szal nem csak nekem személyesen)
2011. jún. 18. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!