Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Folyton veszekszünk.

Mit tegyek? Folyton veszekszünk.

Figyelt kérdés

Igazából elég jó a kapcsolatom a szüleimmel, de mostanság folyton veszekszünk. Apuval szinte a semmin is összeveszünk, anyuval pedig sokszor azért, mert mindketten erős szemilyiségek vagyunk. De a legtöbb veszekedés kiváltó oka mégiscsak a pénz. Most éppen azon vesztünk össze, hogy anyu mondta, hogy amit ballagásra kaptam pénz, abból vegyem meg az esküvői ruhámat(nyáron megyünk esküvőre, és azt a ruhát anyuék vennék, ha nem kaptam volna pénzt). És így most anyám megzsarolt, mire belementem abba, hogy én veszem a ruhát, addigra köszölte, hogy ő most nem fog vásárolni, és lesz@rja, hogy mikor és honnan lesz ruhám, már az sem érdekli, hogy megyek-e. Max. kevesebbet kell fizetnie. Mit tegyek ezek után, hogy megbékéljen, elmenjübk ruhát venni, és ne legyen ennyi veszekedés?

14/L


2011. jún. 18. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszéld át vele mégegyszer,nyugodtan.. ha az sem hat,nem tudsz sok mindent tenni.Menj el egyedül ruhát venni!
2011. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!